Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

NIE POLECAM,BRUD WSZECHOBECNY GRZYB SMRÓD!!!!! Pokój jaki najpierw dostaliśmy po otworzeniu drzwi buchnal smród grzyba,podłoga stała w wodzie.,pokoje nie sprzątane, o wymianie ręczników można ZAPOMNIEĆ.Brudne talerze i sztućce.. NAJGORSZE WAKACJE W ŻYCIU AZ BRAK SŁÓW na szczęście zamienili nam pokój na troszke lepszy i jakoś przeżyliśmy

Dziękujemy, AnnaB9959
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel Fereniki no cóż wykupilismy wycieczkę ze strony OnTheBeach na 11 nocy z bocznym widokiem na morze . Czytając recenzje przed kupnem były całkiem dobre na poziomie 4-5* dopiero później pokazały się 1*.

Zacznę od momentu zakwaterowania godz 14, recepcja szału nie robi ale nie o to chodzi na wakacjach. Zakwaterowanie trwało z 5 min pani z recepcji zaproponowała nam apartament mówiła że będzie nam lepiej, że jest większy to wzięliśmy - Pan z recepcji zaprowadził nas do pokoju który znajdował się na parterze z widokiem na trwająca budowę nowego hotelu!!! Natychmiast wróciłam się do recepcji że to jakaś pomyłka bo wykupiłam z widokiem na morze po czym natychmiast dała nam inny klucz do pokoju na najwyższym piętrze z daleka było widać morze i piękne góry - lepsze to niż nic . Pokój w wersji różowej z lokatorami ( było mnóstwo mrówek) - czuliśmy się jak w hostelu a nie hotelu. Pokój bardzo mały ale dla nas wystarczył, ponieważ dużo zwiedzalismy. Codziennie były wymieniane worki na śmieci i tyle nic poza tym... - ręczniki te same przez cały okres 11 nocy, nie było ani razu zamiatane - zlew prosił się o pomstę a o papier toaletowy czasami musieliśmy się sami upominać. Nie po to przyjechałam na wakacje żeby kupować własne środki czystości i ścieki aby wytrzeć zlew czy łazienkę. Barmanka blondynka w krótkich włosach przy basenie Alfa wzrokiem zabija nie wiem jak bardzo byłam miła z uśmiechem na ustach to ona tak czy siak odpychala swoją niechęcią do tej pracy. Tylko jeden barman był miły i się uśmiechał do innych nazywał się James. Basen główny i jego otoczenie: nie jest sprzątane w należyty sposób. Sam basen daje wiele do myślenia nie jesteśmy bardzo wymagający ale sprzątać powinni PORZĄDNIE (brzegi basenu gdzie osadza się balsam po opalaniu-skoro nie mają dobrej filtracji to powinni zwrócić na to szczególną uwagę bo przez takie drobnostki zniechęcają innych!!!)

Jeżeli chodzi o stołówkę Nerio ogólnie spoko w miarę czysto, widać że odnowiona - dużo miejsc do wyboru. Jedzenie było smaczne choć monotonne - śniadanie ciągle to samo, tylko na obiad i kolacje było zawsze jedno danie inne niż poprzedniego dnia. Wybór dla dzieci znikomy co nam bardzo utrydnialo pobyt - nasze dziecko jadło przeważnie ziemniaki, jajko, ogórki świeże, czekoladę na chleb i raz na jakiś czas kurczaka smażonego czy nawet raz był indyk a z owoców arbuza. Jeżeli nigdzie nie jechaliśmy to szliśmy z nim na basen główny po 16 aby zjadł sobie Fish fingersy czy nugetsy z kurczaka. Jeżeli chodzi o alkohol to braliśmy przeważnie piwo, ponieważ nam raki ani ouzo nie smakowało. Gdyby nie zwykła woda niegazowana to moje dziecko nie miało by co pić, ponieważ nie pije żadnych soków gazowanych ani cytrusowych soków typu sztuczny sok pomarańczowy czy grejfrutowy ( powinni wprowadzić również ogólnodostępny sok jabłkowy dla mniejszych dzieci.

Nie mam pojęcia dlaczego POLACY kupujący wycieczki z Polski (Rainbow) dostają odnowione pokoje po remoncie w budynku Summer Beach! To jakaś dyskryminacja dla innych osób! Powinni mieszać ludzi między budynkami żeby było sprawiedliwie bo na chwilę obecną wygląda to kiepsko.

Jeżeli chodzi o samą miejscowość Georgioupolis to jest przecudna i dzięki temu nasze wakacje były udane dużo miejsc do zwiedzenia wystarczy wypożyczyć auto u Mike Rent Car płacilismy 240€ za 7 dni( nowy Hyundai i10)

Bardzo polecam tawerny Croissia beach oraz tawerne Summertime maja pyszne potrawy za 7,5€

Sami musicie zdecydować co dla kogo jest ważne, gdyby sprzatali w hotelu lepiej to bym była mega zadowolona a przez to zaniedbanie daje 1* za hotel a druga za lokalizację

Mam nadzieję że komuś pomogłam

Dziękujemy, Kaska1901
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Byliśmy na wakacjach w czerwcu 2019. Bardzo dobrze urządzone pokoje, czysto, często sprzątane. Jedzenie nie jest monotonne, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo sympatyczny barman przy głównym basenie :)
Spędziliśmy bardzo dobrze czas, polecamy dla wszystkich którzy chcą odpocząć i jednocześnie mieć dobra bazę wypadowa do ciekawych miejsc. (FOTIS)

Dziękujemy, Klaudia W
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Na poczatku był chaos.kilkugodzinne czekanie na pokój , bałagan,recepcja wyraźnie nie ogarniała przybyłych turystów.Ale potem już tylko lepiej.Pokój przestronny , szkoda że w aneksie kuchennym nie było dosłownie nic , ani talerza , ani szklanki , ani sztućców..Za to łóżka dość wygodne , balkonik .Łazienka słaba,o papier trzeba się było upominać.Jedzenie w stołówce dobre ale dość monotonne.Kolejka do napojów , całkiem niepotrzebnie bo można to było inaczej zorganizować.Za to lisko plaży , można w kostiumie.Dobrze że była piękna pogoda bo pewnie recenzja byłaby gorsza.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, gatamar2017
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Barman, najlepszy pracownik hotelu, super obsługa i świetny kumpel :D zawsze uśmiechnięty, bardzo pomocny, potrafi doradzić w każdej sytuacji lub chociaż wskazać kogoś kto ma o tym większe pojęcie. Super super super

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Tomasz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MariaK9978, Manager, Fereniki Resort & SpaOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2019

Dear customer, thank you for your kind words, they give us the strength to continue our efforts to make the best for our guest’s satisfaction.

We hope to have the chance to welcome you again in our hotel.!!