Przebywałam w hotelu kavros we wrześniu 2019, okolica bardzo ładna, duży basen i piękna plaża obok jednak ogromny minus to jedzenie, all inclusive z którego praktycznie nie korzystałam, gdyż było okropne, kilka osób się zatrulo. Jedzenie odgrzewane, stare( z dni poprzednich), cały czas takie samo, obsługa w kuchni również nie zachwyca, poprosiłam o sól a pani zabrała parze ze stolika obok bez żadnego zaoytania, drinki to tylko i wyłącznie brandy z cola i piwo.

Dziękujemy, Patrycja C

Plusów prawie nie ma. Ktoś pisał o lokalizacji i ładnej plazy.... no kavros to wioska działająca tylko w okresie maj-wrzesień z kilkoma niczym nieurzekajacymi kawiarniami i supermarketem. Plaża jak na Kręte najbrzydsza jaka widziałam tutaj basen ładnie położony ale co z tego jak woda w nim zimnaaaaa. Brak w hotelu miejsca zielonego i zacisznego żeby można było choćby książki poczytać. Generalnie oprócz głównego betonowego przejścia z odejściach do pokoi to nie ma tu innej przestrzeni. Mi najbardziej przeszkadzał smród kanalizacji budzący w nocy i jedzenie. Żarcie zmęczone okrutnie przetworzone okrutnie brzydko wyglądające i niesmaczne. Na obiad jakiś ryż makaron i 2 rodzaje mięsa. Do tego 2 surówki i pomarańcze. Wszystko jakoś tak podane ze naprawdę odpycha... jakieś dżemy w lepiących plastikowych miskach. Przelewane te jedzdnie zegara do gara na oczach gości. Na oczach gości również utylizowane. Do oblesnosci tego obrazka Rosjanie z tymi swoimi zmęczonymi życiem twarzami. Dla mnie niewygodne łóżka za twarde wiec co rano bolący kręgosłup.klimatyzacja to chyba jeszcze gierka pamieta. W niektórych pokojach nie działa. I faktycznie hotele są trzy. Ten po drugiej stronie ulicy faktycznie nie można powiedzieć ze to hotel nad plaża bo do plazy to on ma z 0,5 km. Ale z zewnątrz wyglada nie tak złe jak pisali poniżej dla mnie chyba lepiej niż ten główny. Ale ten trzeci położony 2 działki obok to już wstyd ze w ogóle wpuszczają tam ludzi.

Dziękujemy, 891katarzynak
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel w miarę ok, widoki ładne, a w każdym pokoju klimatyzacja, niestety brak ciepłej wody to jest coś, czego nie powinno być, dodatkowo hotel all inclusive przyciąga rzesze Polaków, którzy zachowują się gorzej niż fatalnie, przybywają tutaj tylko żeby pić alkohol po czym dra się cała noc. Ogólnie odradzam Kręte jako kierunek wypoczynkowy

Dziękujemy, KierownikStacji
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Po przeczytaniu wczesniejszych recencji, byłam przerażona. Chcialam wraz z Mezem zmienic nawet hotel, ale juz nie moglam. Przyjechalismy na miejsce i bylam bardzo milo zaskoczona! Pokoje czyste, codzienne sprzatane. Jedzenie dobre aczkolwiek sniadania monotonne. Jednak zadnych problemow jelitowych, zoladkowych nie mielismy :) Panowie w barze przemili! Jedynie pani recepcjonistka - polka - bardzo niemila i malo albo wcale niepomocna. Wiecej Nam powiedzialy panie po angielsku niz wlasny Rodak. Bardzo polecamy ten hotel - blisko do plazy - jesli jestes w glownej czesci Kavros Beach. Jedyny minus to przejscie przez bardzo ruchliwą ulicę niczym autostradę, by moc isc do knajpki czy sklepu :)

Dziękujemy, KatarzynaB3446
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

W hotelu Kavros Beach byliśmy na przełomie lipca i sierpnia 2019. Hotel składa się z trzech budynków, przy czym jeden z nich znajduje się po drugiej stronie ruchliwej ulicy (greckiej autostrady). Otrzymaliśmy pokój w budynku tzw. ekonomicznym leżącym po drugiej stronie ulicy. Pokój nas pozytywnie zaskoczył, był co prawda skromnie urządzony ale bardzo duży i było w nim wszystko co potrzeba. Dodatkowo w tej części hotelu było bardzo cicho i spokojnie co dla nas było niewątpliwą zaletą. Duży, niezatłoczony basen też był atutem "ekonomicznej" części tego kompleksu. Wadą tego rozwiązania był fakt, iż część restauracyjna znajdowała się w budynku głównym po drugiej stronie ulicy, co zmusiło nas do kilkukrotnego przechodzenia przez bardzo ruchliwą ulicę i nieraz dłuższego oczekiwania na możliwość przejścia. Główna część hotelu otoczona jest ładnym ogrodem i prezentuje się całkiem nieźle. Opcja all inclusive powinna co najwyżej być opcją light. Skromny wybór alkoholi, brak jakichkolwiek drinków, ciepłe wino i niedobre napoje gazowane z dystrybutora. Napoje typu kawa czy herbata były tylko dostępne w określonych godzinach, przekąski monotonne i średnio smaczne. Wisienką na torcie były fatalne posiłki. Pierwsza kwestia to wybór dań - który w tym hotelu, porównując do innych greckich hoteli o podobnym standardzie był nadzwyczaj skromny. Bardzo mały wybór świeżych warzyw i owoców. Serwowane dania były niedoprawione i zwyczajnie nie smakowały tak jak powinny. Był również problem z napojami - do śniadania oprócz kawy i herbaty był też dostępny dystrybutor z sokami, który na czas pozostałych posiłków był wyłączany. Po napoje było trzeba chodzić do baru przy basenie za każdym razem stojąc w kolejce i otrzymując wybrany napój w maleńkiej szklaneczce. Restauracja w tym hotelu przypomina bardziej stołówkę, bez profesjonalnej obsługi kelnerskiej, bez klimatyzacji. Brudne naczynia trzeba było samodzielnie odnosić a obsługa pozbywała się z nich resztek na oczach gości, co naszym zdaniem jest nieprofesjonalne i z pewnością nie umila posiłku. Wątpliwość budzi też jakość i świeżość posiłków. Ostatniego dnia pobytu po wcześniej zjedzonej kolacji mieliśmy objawy zatrucia, które później skutkowały wysoką gorączką. Reasumując - fajny hotel, w ładnej okolicy ale raczej dla ludzi, którzy preferują jedzenie na mieście!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje "ekonomiczne" mieszczą się w budynku Kavros Garden po drugiej stronie ruchliwej ulicy. Skromnie urządzone ale duże i ciche.
Dziękujemy, Sebastian T