“Raj dla smakoszy ryb i owocow morza! ”
Poseidon Fish Taverna — recenzja

Poseidon Fish Taverna
Nr 5 wśród 74 Restauracje (Georgioupolis)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Poprostu bomba!! Przepyszne ryby, muszle, osmiornica, kalamary - wszytko to zrobione na grillu bez zbednych przypraw - oliwa , cytryna ziola. Prawdziwa uczta dla podniebienia !! Swietna obsluga ! Na koniec przepyszne ciasto robione od lat to samo, przez sama Szefowa! Cud! Miod! Orzeszki! Ja ich kocham i polecam!!!
Dziekuje.

Dziękujemy, 1Kati2013

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po prostu świeże :) zrobione bez zbędnych kombinacji czyli takie jak owoce morza i ryby być powinny :) wybierasz co chcesz z lady:)

Dziękujemy, myszeleczkam
Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

Świeżo, pysznie i naprawdę solidne porcje. "Menu" polega na wyborze świeżo złowionych ryb lub owoców morza pokazanych przez właścicieli. Bardzo miła, domowa atmosfera, sprawna i szybka obsługa. Ceny nie najniższe, ale za takie pyszne i duże porcje - warto. Nie mogliśmy znaleźć na mapie, ale tubylcy bez problemu wskazali nam drogę.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, N W
Zrecenzowano 20 września 2015 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w restauracji dwukrotnie, za pierwszym razem oczarowala nas atmosfera, sami wybieralismy owoce morza które zostały nam później podane. Jedzenie było pyszne, klimat ogrodu dodawał otoczeniu uroku, personel bardzo sympatyczny. Niestety za drugim razem poczulismy się naciągnieci - przy podobnym zestawie na stole zapłaciliśmy prawie dwa razy tyle.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, annade527
Zrecenzowano 19 lipca 2015

Lokal z sporym wyborem owoców morza przygotowywanych na oczach klientów . Niko dba by każdy klient czuł się wyjątkowy . Pozdrowienia dla mamy za pyszne cisto na deser ;-)

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, BogdanwTuchola

Poseidon Fish Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Georgioupolis, Apokoronas

Byłeś(-aś) w Poseidon Fish Taverna? Podziel się wrażeniami!