Zrecenzowano: 2 września 2019

Lokalizacja hotelu bardzo dobra, mały basen i zaraz morze. Plaża piękna, kamienista, ale idąc dalej jest już więcej samego piasku. Woda w morzu czysta. Pokoje czyste, codziennie sprzątane z klimatyzacją. Blisko do samego miasteczka, gdzie można kupić jakieś pamiątki, zjeść coś dobrego w restauracji. Dwa razy w tygodniu środa i sobota dyskoteka w hotelu, na którą przychodzą też goście z pobliskich hoteli. Obsługa hotelu bardzo miła. Jedynie jedzenie może być uciążliwe dla dzieci i nastolatków (rzadko pierś z kurczaka na kolacje i obiad) słabe śniadania. Ale ogólnie wyjazd był bardzo udany. Okolica malownicza.

Dziękujemy, XEVAXEVA
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Jeżeli ktoś szuka marmurów to tego tam nie będzie z reszta trzeba patrzyć na cenę i nie oczekiwać cudów, hotel czysty, codziennie sprzątany, rodzinna atmosfera, wszyscy bardzo pomocni i mili, jedzenie smaczne codziennie coś innego. Hotel ma super lokalizacje, zaraz przy plaży z leżakami których nigdy nie brakowało. Plaża jak z bajki, bardzo miła obsługa, świetna baza do zwiedzania wyspy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tygodniowego wypoczynku na Krecie, łapka w górę!

1  Dziękujemy, NataliaP3509
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Przy odbioru pokoju mielismy problem z klimatyzacja, od razu chcieli nam wymienic nam pokoj, aby wszystko bylo dobrze. Pokoje sa ok, czyste, codziennie sprzatane, codziennie wymieniane reczniki.Jedzenie bardzo smaczne, spory wybor, nigdy niczego nie brakowalo. Jesli chodzi o lezaki przy basenie oraz na plazy, ilosc wystarczajaca, nie bylo nigdy sytuacji, aby komus zabraklo. Obsuga bardzo mila i pomocna. Miejscowosc idealnie polozona, super miejsce wypadowe do zwiedzania.

Dziękujemy, Magdalena K
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Wczasy z mężem 19-26 czerwiec 2019
Pobyt wspominamy bardzo dobrze. Zaskakują mnie negatywne opinie o tym hotelu. To był czwarty nasz urlop na greckich wyspach, dlatego mając porównanie stwierdzam,że Mari Beach w niczym nie odbiega od standardów greckich hoteli ***.
Świetna lokalizacja, czystość, miła obsługa , dobre jedzenie. Nie daleko dobrze zaopatrzone sklepy.Zawsze można dokupić coś z lokalnych napoi , bądź owoców. W tawernach można zjeść typowo greckie potrawy. W miasteczku dobre wypożyczalnie samochodów.
Wyjeżdżając nikt nam nie zabierał opasek(skąd te wpisy?). Wręcz przeciwnie.Transfer na lotnisko mieliśmy o godz. 13:00 i wcześniej nawet zaproszono nas na lunch. A wsiadając do autokaru zostaliśmy mile pożegnani przez właścicielkę.
Reasumując polecamy ten hotel wszystkim, którzy chcą odpocząć na Krecie i podziwiać jej piękno.

Dziękujemy, Jacek J
Zrecenzowano: 13 czerwca 2019

Wakacje czerwiec 2019.
Hotel położony bezpośrednio przy plaży na której do dyspozycji gości znajdują się leżaki, na terenie hotelu jest również basen. Pokoje z balkonami, czyste, sprzątane codziennie, każdy pokój z łazienką. W pokoju klimatyzacja. Na terenie hotelu można korzystać z darmowego wi-fi. Obsługa miła. Jedzenie dobre i świeżutkie, nie rozumiem skąd wcześniejsze negatywne opinie zarówno o stanie hotelu jak i jedzeniu a także o niby zatruciach pokarmowych. Z hotelu spacerkiem do 15 min można udać się do miasteczka. Jak na swoje greckie 3 gwiazdki hotel jest naprawdę w porządku, my nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, i serdecznie go polecam.

Dziękujemy, Paulina P