Georgioupolis
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

W ubiegłym roku byłam z mężem bardzo udane wakacje super hotel jedzonko super,dziwię się tym złym opiniom byliśmy 11 dni i rewelacja naprawdę polecam nie słuchajcie złych opini jedżcie z całą odpowiedzialnością

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, azjasta
Zrecenzowano: 10 września 2018

Chcesz rzygać jednocześnie trzymając miskę swoim dzieciom, które również rzygają ? zapraszam do Yassou Kriti - nikt za nic nie bierze odpowiedzialności, a wszyscy goście rzygają przez 3 dni :) Jedzenie odgrzewane przez kilka dni - to samo ! Trzymane w pomieszczeniach nie klimatyzowanych w temperaturach. Ten hotel trzeba zamknąć !!!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Omijać !!!
Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Passport135264
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Wczoraj wróciłam z mężem z hotelu Yassou Kriti. Hotel położony w świetnym miejscu , widoki naprawdę cudowne , plaża super . Na naszym turnusie nie bylo żadnych zatruć , słyszeliśmy ,że te zatrucia pojawiały się w całym miasteczku Kavros . Poznaliśmy bardzo dużo Polaków i rozmawialiśmy o naszych obawach tzn.o zatruciu , nikt z osób poznanych nie narzekał na jakąkolwiek dolegliwość żoładkową. Myślimy ,że mogły być te zatrucia w lipcu , ponieważ był bardzo gorący okres wtedy ok 43 C , brak klimatyzacji w jadalni , mógł spowodować jakieś zatrucia. Ogólnie polecamy z mężem ten hotel . Udany urlop.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Katarina P
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel średni. Pokoj z bardzo ladnym widokiem z balkonu lecz nie pierwszej świeżości chociaż łazienka wyremontowany. Blisko plaża prosto z hotelu. Jedzenie srednie malo wszystkiego i slaby wybór. Kucharz wiecznie zadowolony ze swoich dokonań.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Radek S
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018

Pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne. Obsługa czekała na nas z kolacją (bylismy w hotelu ok.23ej), hotel wygląda b.ładnie i jest wspaniale połozony. Sam pokój był ok (bez szaleństwa ale 3* plus cena za pobyt nie bierze się znikąd, poza tym nie przyjechaliśmy siedzieć w hotelowym pokoju:)
Zalety: lokalizacja, miła obsługa
Wady: jedna ale za to ogromna - 90% ludzi z turnusu miała zatrucie pokarmowe podczas pobytu (zazwyczaj na 3-ci dzień). Podczas posiłków wśród wczasowiczów słychać było recenzje z powikłań żołądkowych :/ i jelitowych :( Naszym zdaniem organizatorzy powinni przyjąć problem " na klatę" a nie wmawiać turystom m.innymi zmianę klimatu lub obżarstwo...Nas również dotyczył ten problem, a taka cudowna aura dookoła.. Czy to brak higieny w kuchni? Nie wiemy ale dopiero po powrocie do domu zdaliśmy sobie sprawę z powagi sytuacji.. Wcześniej widoki na przyrodę przyćmiewały problem...Uważam, że biura podróży w tym przypadku powinny zawiesić kontrakty z hotelem do czasu usunięcia problemu a nie blokować udostępnianie komentarzy (ITAKA)!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, skoscianski