Spytkowice
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

W hotelu byłem razem z synami - 3 noclegi. Głównym celem wyjazdu był wypoczynek i wyciszenie - w tym hotelu to znalazłem.
Hotel bardzo czysty, dużo ciszy i spokoju. Obsługa miła i uśmiechnięta. Duży parking.
Pokój zgodny z opisem, sprzątany codziennie, w pokoju zestaw kawowo-herbaciany, woda mineralna, szlafroki.
Basen czysty, korzystaliśmy głównie wieczorem - spokojnie można popływać. Siłownia ok.
Śniadania bardzo dobre, obiady smaczne - 2 rodzaje mięs do wyboru (codziennie była bardzo smaczna ryba).
Hotel należy traktować raczej jako bazę wypadową, sama miejscowość ma niewiele do zaoferowania, zimą prawdopodobnie raj dla narciarzy o ile dopisze pogoda. W okolicy sporo do zwiedzania - w sezonie letnim niestety spore korki. Jeśli ktoś szuka spokoju i wypoczynku - polecam.

Dziękujemy, tomaszn1977
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy wraz z dziewczyna w tym hotelu i widac ze obsluga sie stara. Wszystko dobrze zorganizowane i nic nie stanowi problemu. Hotel troche na uboczu ale to nie problem. Jednym slowem -profesjonalizm. Myslimy nad wyjazdem zima bo stok jest za oknem Ogolnie polecam

Dziękujemy, Tomek T
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Spędziłem spokojny i relaksujący weekend wraz z dziewczynom oraz naszym pieskiem ! Obsługa bardzo miła i sympatryczne , zero problemów ,zawsze uśmiech na twarzy ! Za oknem widok na stok i pobliski las do którego warto się wybrać na grzybki ;) Przed przyjazdem zamówiłem stolik na romantyczną kolacje z okazji rocznicy , wszystko zostało pięknie przygotowane !! Na pewno wrócimy ! Pozdrawiamy !

Dziękujemy, Virttuoz
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Spokojna lokalizacja, cisza, idealna na reset dla zabieganych mieszczuchów, dzieci czują się doskonale.
Najwyższe rekomendacje dla kuchni. Jedzenie smaczne i świeże a jesteśmy dość wymagającym klientami bo nie jemy mięsa tylko ryby i warzywa.
Super miłą obsługa w hotelu. W basenie woda bardzo mało chlorowana - przyjemnie się z niego korzysta, basen bardzo duży.

Dziękujemy, Kriss M
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Bardzo spokojne miejsce w lecie, cisza, brak ruchu. Hotel jest nieduży, pokoje wygodne a nie mikroskopijne. Basen raczej sportowy w charakterze, często brodzik wydzielany do nauki pływania. W hotelu jest czysto, obsługa dobrze się stara. Dodatkową zaletą jest kilka miejsc do posiedzenia właściwie z wszystkich stron budynku, dodatkowo wspaniały widok z Szałasu na górze, jeśli ktoś nie boi się podejść :-) Śniadania standardowe, codziennie takie same (10 dni). Bardzo nierówny poziom obiadów - podejrzewaliśmy różnych kucharzy, bo to raczej niemożliwe, żeby jedna osoba popełniała takie błędy jak rozgotowane i niesmaczne warzywa, wszystkie dania nieprzyprawione, mięso twarde a na drugi dzień wszystko było bardzo dobre, pomysłowa sałatka, zupełnie inny styl itp. Zaletą dla mnie była codzienna obecność ryb w menu, które ja uwielbiam. Dla córki (wege) pozostawały suche pyry albo niedorobione gnocchi.

Dziękujemy, Michał B