Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy wraz z dziewczyna w tym hotelu i widac ze obsluga sie stara. Wszystko dobrze zorganizowane i nic nie stanowi problemu. Hotel troche na uboczu ale to nie problem. Jednym slowem -profesjonalizm. Myslimy nad wyjazdem zima bo stok jest za oknem Ogolnie polecam

Dziękujemy, Tomek T
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Spędziłem spokojny i relaksujący weekend wraz z dziewczynom oraz naszym pieskiem ! Obsługa bardzo miła i sympatryczne , zero problemów ,zawsze uśmiech na twarzy ! Za oknem widok na stok i pobliski las do którego warto się wybrać na grzybki ;) Przed przyjazdem zamówiłem stolik na romantyczną kolacje z okazji rocznicy , wszystko zostało pięknie przygotowane !! Na pewno wrócimy ! Pozdrawiamy !

Dziękujemy, Virttuoz
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Spokojna lokalizacja, cisza, idealna na reset dla zabieganych mieszczuchów, dzieci czują się doskonale.
Najwyższe rekomendacje dla kuchni. Jedzenie smaczne i świeże a jesteśmy dość wymagającym klientami bo nie jemy mięsa tylko ryby i warzywa.
Super miłą obsługa w hotelu. W basenie woda bardzo mało chlorowana - przyjemnie się z niego korzysta, basen bardzo duży.

Dziękujemy, Kriss M
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Bardzo spokojne miejsce w lecie, cisza, brak ruchu. Hotel jest nieduży, pokoje wygodne a nie mikroskopijne. Basen raczej sportowy w charakterze, często brodzik wydzielany do nauki pływania. W hotelu jest czysto, obsługa dobrze się stara. Dodatkową zaletą jest kilka miejsc do posiedzenia właściwie z wszystkich stron budynku, dodatkowo wspaniały widok z Szałasu na górze, jeśli ktoś nie boi się podejść :-) Śniadania standardowe, codziennie takie same (10 dni). Bardzo nierówny poziom obiadów - podejrzewaliśmy różnych kucharzy, bo to raczej niemożliwe, żeby jedna osoba popełniała takie błędy jak rozgotowane i niesmaczne warzywa, wszystkie dania nieprzyprawione, mięso twarde a na drugi dzień wszystko było bardzo dobre, pomysłowa sałatka, zupełnie inny styl itp. Zaletą dla mnie była codzienna obecność ryb w menu, które ja uwielbiam. Dla córki (wege) pozostawały suche pyry albo niedorobione gnocchi.

Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazje być w weekend 13-15.07. W dzień przed wyjazdem poprosiłem Panią w recepcji by przygotowała nam jakieś prowiant ponieważ wyjeżdżamy o 7 rano i nie załapiemy sie na śniadanie (śniadanie w kompleksie od 8!! ) Pani niezadowalającym tonem powiedziała ze zapyta koleżanki czy cos sie da zrobić bo jest jedna pani do śniadań i nie wie czy znajdzie czas. Myśle sobie no ok, nocuje 150 dni w roku w różnych hotelach i zawsze różnie to bywało z jakością produktów ale pewnie dostanę wodę, jabłko i jakaś kanapkę tym bardziej ze była ze mną rodzina małe dzieciaczki wiec nie pozwolą mi wyjechać głodni :) rano jednak sie okazało ze PAni w recepcji nie przekazała informacji o tym, ze ktoś cos chciał bo pani ze śniadań sama zapytała czy nie zaczekamy na śniadanie bo to dziwne jechać 50 min przed śniadaniem, wiec wytłumaczyliśmy ze miało na nas czeka jakiś prowiant. Wtedy dowiedzieliśmy się ze nic nie było przekazane do kuchni, co dla mnie podróżującego często bylo słabe i przykre.

Dziękujemy, 581marcins