Tripadvisor
Spytkowice
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Spokojna lokalizacja, cisza, idealna na reset dla zabieganych mieszczuchów, dzieci czują się doskonale.
Najwyższe rekomendacje dla kuchni. Jedzenie smaczne i świeże a jesteśmy dość wymagającym klientami bo nie jemy mięsa tylko ryby i warzywa.
Super miłą obsługa w hotelu. W basenie woda bardzo mało chlorowana - przyjemnie się z niego korzysta, basen bardzo duży.

Dziękujemy, Kriss M
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Bardzo spokojne miejsce w lecie, cisza, brak ruchu. Hotel jest nieduży, pokoje wygodne a nie mikroskopijne. Basen raczej sportowy w charakterze, często brodzik wydzielany do nauki pływania. W hotelu jest czysto, obsługa dobrze się stara. Dodatkową zaletą jest kilka miejsc do posiedzenia właściwie z wszystkich stron budynku, dodatkowo wspaniały widok z Szałasu na górze, jeśli ktoś nie boi się podejść :-) Śniadania standardowe, codziennie takie same (10 dni). Bardzo nierówny poziom obiadów - podejrzewaliśmy różnych kucharzy, bo to raczej niemożliwe, żeby jedna osoba popełniała takie błędy jak rozgotowane i niesmaczne warzywa, wszystkie dania nieprzyprawione, mięso twarde a na drugi dzień wszystko było bardzo dobre, pomysłowa sałatka, zupełnie inny styl itp. Zaletą dla mnie była codzienna obecność ryb w menu, które ja uwielbiam. Dla córki (wege) pozostawały suche pyry albo niedorobione gnocchi.

Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy okazje być w weekend 13-15.07. W dzień przed wyjazdem poprosiłem Panią w recepcji by przygotowała nam jakieś prowiant ponieważ wyjeżdżamy o 7 rano i nie załapiemy sie na śniadanie (śniadanie w kompleksie od 8!! ) Pani niezadowalającym tonem powiedziała ze zapyta koleżanki czy cos sie da zrobić bo jest jedna pani do śniadań i nie wie czy znajdzie czas. Myśle sobie no ok, nocuje 150 dni w roku w różnych hotelach i zawsze różnie to bywało z jakością produktów ale pewnie dostanę wodę, jabłko i jakaś kanapkę tym bardziej ze była ze mną rodzina małe dzieciaczki wiec nie pozwolą mi wyjechać głodni :) rano jednak sie okazało ze PAni w recepcji nie przekazała informacji o tym, ze ktoś cos chciał bo pani ze śniadań sama zapytała czy nie zaczekamy na śniadanie bo to dziwne jechać 50 min przed śniadaniem, wiec wytłumaczyliśmy ze miało na nas czeka jakiś prowiant. Wtedy dowiedzieliśmy się ze nic nie było przekazane do kuchni, co dla mnie podróżującego często bylo słabe i przykre.

Dziękujemy, 581marcins
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Przyzwoity, czysty hotel z miłą obsługą. Na minus zimna woda w basenie i mały wybór jedzenia podczas obiadokolacji. Samo jedzenie smakowo...różnie.Śniadania wystarczające. Brak kawy podczas obiadokolacji to niemiłe zaskoczenie, pierwszy raz podczas tego typu wyjazdów. Poziom słodyczy serwowanych jako deser porażka, ciasteczka do śniadania z sądzę, że z marketu. Dla porównania, przed pobytem w tym hotelu odwiedziłam z rodziną 3* Spa w Szczyrku i poziom wyżywienia był dużo wyższy.Pokoje są ładnie urządzone i wygodne, duży plus; plac zabaw zewnętrzny jak dla mnie na wiek 5+. Brakuje choć 1 huśtawki dla młodszych dzieci, wewnętrzny plac zabaw bardzo dobrze wyposażony. Okolica bardzo spokojna, można odpocząć, podjechać do Zakopanego, Krakowa itp., a wrócić do spokojnego, wyciszonego miejsca.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Maria Ł
Zrecenzowano: 6 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, gdzie można sie najeździć do bólu :) Bardzo dobrze przygotowany, szeroki, pięknie oświetlony stok. Wyciąg bez czekania ! Naprawdę .... ostra jazda. A potem fajna regeneracja - basen, masaże, No i restauracja - pstrąg - paluszki lizać i conieco do popicia :) Ceny ... mniej więcej podobne do resortów w okolicy. Fajny, spokojny klimacik za to niespotykany. Zdecydowanie polecam.

Termin pobytu: luty 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę