“Koszmar”
Karczma Rusnakówka — recenzja

Karczma Rusnakówka
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Spytkowice)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy do restauracji po drodze, z wyglądu zapowiadało się ok. Rosół z przesadzona ilością magi wręcz brązowy. Golonka odgrzewana, sucha i zimna w środku. Karkówka twarda ☹️☹️☹️☹️. Nie polecam!!!!!

1  Dziękujemy, martadV2384WP
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Pyszne polskie tradycyjne jedzenie w bardzo dobrych cenach (2-daniowy obiad dla 2óch osób + napoje zapłaciliśmy 50 zł), duże porcje, miła góralska atmosfera w środku, obok plac zabaw dla dzieci. Znakomite miejsce by odpocząć po drodze i zregenerować siły.

1  Dziękujemy, Rzepson
Zrecenzowano 18 lipca 2019

Karczma w budynku stylizowanym na styl wiejski podhalański. Wnętrze w drewnie, w menu przysmaki jak Korytko Gaździny (? trochę mało zachęcająca nazwa, ale zapamiętałem, więc może to dobrze). Byliśmy dwukrotnie z racji zamieszkiwania w pobliżu. Jedzenie całkiem dobre: żurek i barszcz dobre, wiejsko-domowe za to podgrzybkowa trochę słona i wodnita. Dobre nietypowe pierogi z nadzieniem z bobu. Pierogi owocowe też dobre. Trudno polecić lemoniadę, chyba że ktoś lubi mnóstwo cukru. Obsługa kelnerska bardzo wykwalifikowana, warto pytać o polecane dania. Ogólne wrażenie pozytywne.

1  Dziękujemy, Michał B

Karczma Rusnakówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Karczma Rusnakówka? Podziel się wrażeniami!