Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Po spacerze na plaży wstąpiliśmy na coś słodkiego. Ładnie urządzone pomieszczenie, bardzo miła i taktowna obsługa. Czysto, bez duszącego zapachu smażonych ryb:). Podany deser (jabłecznik) był doskonały. Trochę to nas zbiło z tropu bo nie spodziewaliśmy się tak dobrego deseru w nadmorskiej jadłodajni:). Zachęcony deserem poprosiłem o flaki , które tez były świeże i smaczne. Obiekt położony praktycznie na plaży i otoczony lasem. Na pewno tu jeszcze wrócimy aby coś zjeść.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, robert K
Zrecenzowano: 16 lipca 2017

Pokój dwuosobowy nadaje się dla jednej osoby. Ok. 8 m2 powierzchni (podawane 12 m2 to chyba razem z łazienką i balkonem). W łazience tylko małe ręczniczki do rąk. Niewygodna sofa do spania, którą trzeba codziennie rozkładać i składać, bo inaczej to już wcale nie da się żyć w pokoju. Kawę albo herbatę można sobie ugotować, ale nie ma jej przy czym wypić.
Jedyna prawda, to bliskość plaży.
Bardzo dobre jedzenie dzięki pani pracującej w kuchni.

Termin pobytu: czerwiec 2017
3  Dziękujemy, Tomasz B
Zrecenzowano: 1 marca 2017

Będąc co roku nad polskim morzem raczej unikam nadmorskich/przy plaży smażalni ryb i innych knajp, przekonana o nastawianiu na turystę na sztukę, a nie na jakość jedzenia. Tym razem stało się inaczej. Ryba była tak smaczna, że do dziś nie mogę w to uwierzyć ;) Była naprawdę świeża, niemrożona, smak rozpływał się w ustach. Ponad to pyszna surówka oraz wybitne ogórki małosolne.
Po sezonie, w absolutnie deszczowy dzień, wybraliśmy się tam znowu, tylko po to, by znów zjeść taką rybę ;)

Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, michalina3
Zrecenzowano: 9 maja 2016

Znakomita lokalizacja-tuż przy plaży,w lesie.Pokój przytulny,ze skosami,w wyposazeniu lodówka,akcesoria kuchenne,czajnik,łazienka .No i te śniadania-jedzenie na świeżym powietrzu ,pięknie podane,urozmaicone,wszystko świeże,chrupiące pieczywo.Porcja jak dla 2 osób .Tak dobrych śniadań nie jadlam nawet w czterogwiazdkowych hotelach!.Przesympatyczni gospodarze,bardzo dbający o wygodę i podniebienia swoich gości.Na dole- bar Rafa- przepyszne świeże ryby,smażone na patelni.Polecam każdemu,ja na pewno tutaj wrócę.

Termin pobytu: maj 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę