“Cudowna restauracja!”

Ted Ristobar - Playa Fañabé

Jedna z najlepszych restauracji, które udało nam się odwiedzić z narzeczonym. Podają świetne jedzenie - szczególnie owoce morza w na prawdę niskich cenach. Najlepszą Sangrie - zarówno szampańską jak i klasyczną. Z restauracji rozpościera się przepiękny widok na ocean (w szczególności przy zachodach słońca). Obsługa jest zawsze miła i pomocna! :)

Dziękujemy, lenka321

Fajna knajpka - bar, gdzie podają pyszne włoskie jedzenie (sami robią makaron), dobre wino lub piwo, wszystko po przystępnych cenach. Z hiszpańskich potraw polecam pulpo a la galleta (osmiorniczka po galicyjsku) -jeśli ktoś lubi. Mięciutka i smaczna. Robią też dobre sałatki pod gust klienta
Polecam

Dziękujemy, Ewa D
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mały,niepozorny bar-restauracja przy plaży ze ścianami z plandeki,ale jedzenie pyszne,porcje duże za przystępną cenę i przemiła obsługa:))) Kuchnia włoska+ owoce morza

Dziękujemy, Krzysztof Ż
Zrecenzowano 21 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo bardzo dobre jedzenie. Przystawki kalmary i ośmiornica z ziemniakami super. Główne danie homar z makaronem palce lizać . Polecam z całego serca.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 403mid
Zrecenzowano 1 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, wygląd dokładnie taki jak na zdjęciach w karcie, porcje obfite. Do tego super lokalizacja nad samym oceanem. Ceny przystępne. Warto tu wrocic

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, FarAway19008575470

Ted Ristobar - Playa Fañabé — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

Byłeś(-aś) w Ted Ristobar - Playa Fañabé? Podziel się wrażeniami!