“PRZEPYSZNIE”

Ted Ristobar - Playa Fañabé
Zrecenzowano 21 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo bardzo dobre jedzenie. Przystawki kalmary i ośmiornica z ziemniakami super. Główne danie homar z makaronem palce lizać . Polecam z całego serca.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 403mid

Zrecenzowano 1 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, wygląd dokładnie taki jak na zdjęciach w karcie, porcje obfite. Do tego super lokalizacja nad samym oceanem. Ceny przystępne. Warto tu wrocic

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, FarAway19008575470
Zrecenzowano 14 września 2018

Jako przystawkę zamówiliśmy kalmary w cieście i były to najlepsze kalmary jakie jedliśmy, Dużo mięsa a mniej panierki :) Paella też była bardzo dobra. Jedynie sangria smakowała trochę jak ta z lidla za 1 euro ;) Obsługa jak najbardziej na plus. Polecamy :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Denver87
Zrecenzowano 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Paella z rybami i kurczakiem dla dzieci... Ceny normalne - 2x niższe niż w okolicy, potrawy ze świeżych składników - 2x inaczej niż w zamrażarkowej okolicy, do tego wino i inne. Super jedzenie, miła obsługa, przystępna cena. Polecam :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, rados_awc224
Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Szukając miejsca na zjedzenie pizzy trafiliśmy w to miejsce.
Po zamówieniu picia okazało się że pizzy nie ma tutaj, ale ... były pyszne makarony i tapasy.
Ja szczególnie polecam małe pierożki nadziewane rybką - palce lizać.
Fajne miejsce z uważną włoską obsługą.
Rodzina pochodzi z Rzymu i czuć tutaj ducha tego miasta.
Jeżeli szukasz włoskiego klimatu, ale nie miejsca z 3 gwiazdkami michelina to polecam to miejsce.
To są najlepsze wakacyjne klimaty.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, adamaxPolska

Ted Ristobar - Playa Fañabé — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

Byłeś(-aś) w Ted Ristobar - Playa Fañabé? Podziel się wrażeniami!