“Pysznie ”

Cheers Salud Na Zdorovie
Kuchnie: Rosyjska, Hiszpańska, Ukraińska, Międzynarodowa

Polecam z całego serca,przepyszne świeże jedzenie,barszcz ukraiński najlepszy na świecie atmosfera panująca w lokalu świetna,obsługa na 5+,

Dziękujemy, 437aleksandral

Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna paella, super widoki, fajny klimat, mega tanie piwl i bardzo miła obsługa :)
Zdecydowanie polecam!!!

Dziękujemy, Gosia H
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze krewetki na całej Teneryfie!!!
Nie zapomnij poprosić o wiecej pieczywa by nie zmarnować pysznego sosu. Bardzo miła obsługa. Ceny przystępne. Gorąco polecam !

Dziękujemy, jaros_awt497
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Sangria najlepsza w okolicy, barszcz ukraiński PRAWDZIWY, placki ziemniaczane jak w domu polecam każdemu

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Adam T
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze krewetki z bułeczką jakie jadłam w życiu! Paella podana dużymi krewetkami i innymi owocami morza równie pyszna. Bardzo ciepli i życzliwi kelnerzy. Lokal położony w świetnym miejscu - nad samym oceanem. Pyszne jedzenie + miła atmosfera + słonko = dobre trawienie. Gorąco polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, dominika92dk

Cheers Salud Na Zdorovie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa de Fanabe, Costa Adeje
Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

Byłeś(-aś) w Cheers Salud Na Zdorovie? Podziel się wrażeniami!