“Polecam!”

Cheers Salud Na Zdorovie
Kuchnie: Rosyjska, Hiszpańska, Ukraińska, Międzynarodowa
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna paella, super widoki, fajny klimat, mega tanie piwl i bardzo miła obsługa :)
Zdecydowanie polecam!!!

Dziękujemy, Gosia H

Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze krewetki na całej Teneryfie!!!
Nie zapomnij poprosić o wiecej pieczywa by nie zmarnować pysznego sosu. Bardzo miła obsługa. Ceny przystępne. Gorąco polecam !

Dziękujemy, jaros_awt497
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Sangria najlepsza w okolicy, barszcz ukraiński PRAWDZIWY, placki ziemniaczane jak w domu polecam każdemu

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Adam T
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze krewetki z bułeczką jakie jadłam w życiu! Paella podana dużymi krewetkami i innymi owocami morza równie pyszna. Bardzo ciepli i życzliwi kelnerzy. Lokal położony w świetnym miejscu - nad samym oceanem. Pyszne jedzenie + miła atmosfera + słonko = dobre trawienie. Gorąco polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, dominika92dk
Zrecenzowano 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wyśmienite. Zamówiliśmy grillowane krewetki z czosnkiem - najlepsze jakie do tej pory jedliśmy! Później wzięliśmy paellę z owocami morza i również się nie zawiedliśmy. Była znakomita. Lokal w super lokalizacji z widokiem na ocean, wyglądał niepozornie więc tym bardziej byliśmy zaskoczeni po tym jak zjedliśmy :) Warto też wspomnieć o przemiłej obsłudze której znajomość języków nie kończy się na angielskim i hiszpańskim - potrafią nawet po polsku! Zdecydowanie polecamy!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Kamil K

Cheers Salud Na Zdorovie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa de Fanabe, Costa Adeje
Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie

Byłeś(-aś) w Cheers Salud Na Zdorovie? Podziel się wrażeniami!