Golem
Zrecenzowano: 3 września 2019

Podróż z lotniska - około 50 min. Położenie hotelu przy samej plaży.

Plusy:
- bardzo miła obsługa,
- bezproblemowy dostęp do basenu, plaży, parasoli, ręczników (wszystkie w cenie wbrew temu, co pisze na stronie)
- w bliskiej okolicy hotelu bardzo spora baza handlowo-gastronomiczna - w porównaniu do innych hoteli w tej miejscowości,
- śniadania monotonne (pyszna kawa z ekspresu). Lunch i kolacja smaczne i zróżnicowane, z możliwością degustacji miejscowego piwa i wina (czerwone i białe).
- przepiękny bar na molo
- codzienny service room,
- przyzwoite ceny,
- dobre wi-fi w pokoju,
- piękny widok na plażę,
- duży balkon ze stolikiem i krzesełkami,
- możliwość wymiany waluty w recepcji oraz każdym punkcie handlowym wokół hotelu,

Minusy:
- plaża dosyć brudna (mnóstwo "kiepów w piasku),
- punkty handlowe i gastronomiczne nastawione na rodaków - słaba znajomość języka angielskiego,
- w pokojach brak zestawu do parzenia herbaty/kawy oraz wody butelkowanej,
- swobodna możliwość wejścia na teren basenu/plaży ludzi z zewnątrz,
- przyzwolenie na palenie tytoniu na basenie i plaży,
- mnóstwo śmieci w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu,
- brak ratownika na basenie/plaży,
- bardzo mały basen dla dzieci,
- brak jakichkolwiek animacji,

Dziękujemy, jurgen933
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam ten hotel. Przemiła obsługa, zarówno w recepcji jak i w restauracjach. Hotel bardzo czysty, jedzenie Ale inclusive light- śniadania słabe, ale lunch i kolacja bardzo smaczne. Polecam

1  Dziękujemy, Iwona L
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Zarezerwowany pobyt od 29.07 - 05.08.2019 przez TUI, przyjechaliśmy wcześnie rano i jako nieliczni dostaliśmy pokój myślimy sobie super (ale to dlatego że z trojką dzieci jesteśmy). Dostaliśmy kartę do pokoju pokój 209.... wchodząc czuje sam grzyb gryzie w gardło itp patrze na liczbę łóżek i tam 4 a nas jest 5 ..... Nie wiem czy to TUI dało ciało czy nie bo podobno ten hotel zakłada że dzieci mogą spać z rodzicami (synek 3,5 roku) a jak nie chcą to mogą nam zaproponować łóżeczko za dodatkową opłatą.... No i zaczęły się wycieczki pokój recepcja itd Panie w recepcji po za tym że są bardzo ładne i ładnie się uśmiechają nic nie robią z Twoim problem... zaprosiłem jedną do pokoju i gdy poczuła smród z klimatyzacji potwierdziła że śmierdzi i nic.... musiałem się przespać w tym pokoju.... otwarte okna na oścież, gorącą i klimatyzacja zakryta ręcznikiem żeby nie śmierdziała ale to chyba już siedzi w ścianach.... (dzieci są astmatykami rano już kaszlały...mnie z żoną gryzło w gardło..) Drugi dzień znowu kontakt z rezydentem i od niego usłyszałem "jak nic z tym nie zrobią proszę o kontakt jutro...." miałem tak spędzić kolejną noc więc znowu do recepcji... i tam usłyszałem że 100 klientów przede mną nie narzekało więc nie wiedzą o co mi chodzi i rok temu był pokój remontowany więc z nim jest wszystko ok, mimo że siedziała tam dziewczyna która potwierdziła że w nim śmierdzi i już złe na mnie że przyszedłem po raz kolejny... (pewnie byłem ciężkim klientem). Wtedy zrozumiałem że już nić z recepcją nie załatwię i poprosiłem o kontakt z kim wyżej itp... zostałem zaproszony do pokoju obok i tam inne osoby powiedziały mi że sprawdzą mój problem itp. Doszedłem do pokoju dostałem telefon że mogą mi zaoferować inny pokój... Pokój bez balkonu podobny ale nie śmierdziało z chęcią zadeklarowałem chęć zamiany i nie wiem czemu dziewczyny z recepcji były zdziwione... może faktycznie myślały że mi zależy na "lepszym" pokoju... Przeprowadziłem się do 303 fajny pokój ciut mniejszy bez balkonu ale sprawna klima... i tyle poszliśmy się na wieczór wykąpać patrzymy woda z prysznica nie spływa i zalewa łazienkę..... no nic nie zgłaszam problemu woda powoli ale spłynęła wieczorem widziałem akcje ratownicza przytkało się szambo w całym hotelu ale naprawione moment.... rano wstaje brak zimnej wody.... nie zgłaszam w dzień już była... Kolejną rzeczą nie do zaakceptowania dla mnie to że każdy moje wejść na basen hotelowy zająć leżak i się rządzić na nim.... w niedziele usiadła jakaś "święta krowa" nie klient hotelowy po prostu przyszła z zewnątrz i wstrzymała grę w piłkę chłopakom bo jej woda będzie chlapać (pierwszy leżak przy basenie). Żadnego regulaminu basenu.... każdy robi co chcę nie ma ratownika... na naszych oczach jedno dziecko się topiło drugie je uratowało.... Na plaży także brak ratownika... WIFI przy recepcji działa ale ciut dalej to już dramat.... Jedzenie w stołówce nie warto go brać nawet śniadań, które ja biorę bo lubię kawę.... Maszyny dwie nigdy nie sprawne a jak lejesz pełną kawę to leje jak kot napłakał... Jedzenie nudne i codziennie to samo.... Z pozytywów restauracja hotelowa najlepsza na ulicy.... kelnerzy super sprawa mili i szybko obsługują a jedzenie przepyszne. Plaża super piaszczysta i blisko dużo glonów ale codziennie oczyszczona. Mój negatyw jest przede wszystkim za pokój na dzień dobry zj...ny urlop...

Wskazówka dotycząca pokoi: Odrazu robić afere i żądać wymiany pokoju
5  Dziękujemy, RafikiPetrys
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Porażką są ekspresy kawowe. Dostępne są tylko podczas śniadania i co chwilę wymagają interwencji obsługi. Napoje i kawa w ciągu dnia tylko do kupienia w barach: na molo lub przy basenie. ALL to tylko trzy posiłki i NIC więcej. Ręczniki w cenie i wymieniane na podstawie karty. Leżaków na plaży wystarczająco. W weekendy połowa plaży jest udostępniana przyjezdnym gościom. Jedzenie takie sobie. Mięso nie jest potrawą popisową hotelowego kucharza. Nikt nie powinien chodzić głodny. Wszystko jednak rekompensuje plaża i super woda w morzu.

Dziękujemy, zksp
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Właśnie wróciliśmy wyjazdu do Albanii. Było bardzo fajnie. Hotel czysty i codziennie sprzątany. Obsługa bardzo miła. Muszą się przyzwyczaić do reguł europejskiej turystyki. All inclusive light to nic innego jak 3 posiłki - śniadanie 8-10 obiad 13-14 i kolacja 19-21. W tym czasie dwie oranżady i woda do posiłków do oporu i do obiadu i do kolacji jest wino czerwone i białe oraz piwo. Do śniadania żadnego alkoholu. Byliśmy z 3,5 rocznym dzieckiem i dla nas pobyt praktycznie w morzu był idealny. Plaża piaszczysta ale piasek trochę ciemniejszy niż u nas. Nagrzewający się niemiłosiernie. Warto dla malucha wziąć np. crocsy. Poza tym łagodne zejście do morza. Kto był nad Balatonem to wie,że aby sobie popływać trzeba daleko iść do morza. Woda słona ale po wyjściu z plaży prysznic. Basen wystarczający, brodzik też dawał radę. Ręczniki kąpielowe w cenie. Przeszkadzać może muzyka w weekendy, Przy samym hotelu do 24 na żywo po prostu bardzo głośno śpiewają i jest impreza (piątek, sobota i niedziela), a na molo do 2:00 też słychać jeśli ktoś wybierze opcję z widokiem na morze. I trzeba wziąć coś na komary, bo w nocy coś w pokoju gryzie a ciężko spać z dzieckiem z klimatyzacją. Pyszne owoce sprzedawane na plaży,ale w okolicy jest jedna ulica aby coś kupić typu magnes lub wodę lub chipsy. Wyjazd udany - my nastawiliśmy się na kąpiel w morzu i basenie i wypoczynek i się sprawdziło. :)))

Dziękujemy, AKL777
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KlajdiResort, Front Office Manager, Klajdi ResortOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Greetings from Klajdi Resort,

Firstly we would like to thank you for your kindly review for our resort.
We hope to have you here again.

Best Regards.