Golem
Zrecenzowano: 10 września 2019

Wybraliśmy ten hotel w biurze pomimo braku jakichkolwiek rzeczywistych zdjęć i opinii, były tylko wizualizacje i szczerze mówiąc jechaliśmy z duszą na ramieniu. Jednak po tygodniu spędzonym w tym hotelu muszę powiedzieć , że jest naprawdę super i mogę go polecić z czystym sumieniem. Jest nowy, czysty, elegancki przy samej plaży z pięknym widokiem na morze. Najlepiej wybrać junior suite ze względu na centralny widok i pokoj ten jest większy od pozostałych. Jedzenie dosyć smaczne, nie jakoś specjalnie wyszukane, ale wybór wystarczający, spory wybór drinków, wino, piwo w ofercie all. Obsługa bardzo sympatyczna, pomocna, można porozumieć się bez większych problemów. Hotel posiada bardzo przyjemny basen z wieloma leżakami oraz hotelową plażę z mnóstwem leżaków i parasoli , więc o brak miejsc nie trzeba się martwić. Jest również serwis plażowy. Podczas naszego pobytu było bardzo dużo Polaków i Węgrów. Warto wyjść na spacer po promenadzie nad morzem i pójść na pyszną kawę do baru Laguna Beach czy jakoś tak....zresztą wszędzie tam podają rewelacyjną kawę. Hotel godny polecenia, tak trzymać :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na morze np junior suite
Dziękujemy, Joanna W