Golem
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

hotel bardzo ładny, w dobrej lokalizacji. pokoje czyste, duże łóżko, klima sprawna - choć nam brakowało pilota. obsługa w recepcji bardzo pomocna, kelnerki na stołówce uśmiechnięte. basen nie za duży, ale zawsze były wolne leżaki. do plaży blisko. leżaki na plaży teoretycznie hotelowe ale nikt tego nie pilnował i przychodzili również miejscowi i z innych hoteli. nam to nie przeszkadzało bo leżaków było dużo i zawsze jakieś wolne się znalazły. plus za wifi - mi łapało w pokoju, na stołówce i na plaży. śniadania w sumie przez cały tydzień było to samo. obiady i kolacje różnorodne i bardzo smaczne. i to by było na tyle jeśli chodzi o pozytywy. dopłacałam do pokoju z widokiem na morze - widok był, ale na drzewa. mieliśmy pokój na 1piętrze. od godz 7.00 - 7.30 niosło się już echo pukania w każde drzwi po korytarzu pań sprzątających. brak zawieszki - nie przeszkadzać. z kolei od 8 zaczynała lecieć muzyka nad basenem. do godz 24 głośna muzyka na żywo, którą było bardzo słychać w naszym pokoju. pospać można, ale nie tu. all inclusive tutaj jest chyba tylko z nazwy. bar przy plaży płatny, restauracja hotelowa płatna. stołówka dla gości hotelowych z all inclusive po drugiej stronie uliczki. śniadania 8-10, obiady 13-15 i kolacja 19.30-22. brak jakichkolwiek przekąsek między posiłkami, brak herbaty/kawy w ciągu dnia. bar przy basenie tylko do godz 22 z okrojonym asortymentem. ok godz 18 zostają sprzątane leżaki basenowe na rzecz stolików dla gości z zewnątrz. goście hoteli od razu są proszeni o zajęcie "swoich miejsc" na tyłach. któregoś wieczoru siedząc przy naszym mini stoliczku poprosiliśmy kelnera o kartę. niestety goście all inclusive wieczorami są gośćmi gorszego sortu, którzy blokują tylko miejsca. po 30 minutach oczekiwania weszłam do środka biorąc sobie kartę. po niezbyt miłej rozmowie chyba z menagerem o tej sytuacji dostaliśmy nawet prześcieradło na stół - dodaje zdjęcie. godzinę oczekiwaliśmy na jedzenie, pół godziny na rachunek, pół godziny na wydanie reszty - i wieczór leci :) a na zakończenie miłego wieczoru pan kelner nagle nie potrafił liczyć, wziął kalkulator i chciał nas oszukać (daliśmy 100 euro, rachunek wyniósł 52 euro). cała ta sytuacja jest absurdalna w hotelu 5gwiazdkowym.
na kawę czy drinki chodziliśmy do innych hoteli gdzie obsługa kelnerska była pomocna i uśmiechnięta. miejscowi bardzo sympatyczni. w sklepach bardzo tanio. na tyłach hotelu jest supermarket gdzie można wymienić euro na leki. 1euro - 118lek. na plaży chodzą z przekąskami typu grillowana kukurydza 50lek, lody 25lek za gałke, popcorn 50lek, porcja tutejszych "pączków" 100 lek.
na pewno drugi raz tego hotelu nie odwiedzimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: widok na morze - pokoje na 4 piętrze. pokoje "ciche" - od ulicy.
Dziękujemy, patrycjaaaaaa
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

W hotelu przebywaliśmy od 29 lipca do 5 sierpnia. Pobyt uważam za udany. Hotel czysty codziennie sprzątany (ręczniki uzupełniane).
Restauracja hotelowa po drugiej stronie ulicy gdzie serwowano lokalne potrawy, które nam osobiście smakowały (czasem lekka monotonia, ale ogólnie świeżo i smacznie) Basen czysty z barem serwującym drinki w opcji all inclusive. Dziewczęta z kuchni - ekstra - przemiłe, kelnerzy też ok.
Jedyny minus to opcja, którą wybrałam przez biuro TUI z widokiem na morze pozostawiała wiele do życzenia, ponieważ pokój 206 na widok praktycznie cały zasłonięty drzewami ;-( rozczarowanie.
Jednak i tak mogę śmiało polecić hotel.

1  Dziękujemy, luizapanek
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel nowy, świeżo wybudowany, dobra lokalizacja - wszędzie blisko.
Bar na plaży dobrze zaopatrzony (płatny).
Pokoje sprzątane codziennie - wymiana ręczników i wynoszenie śmieci.
Jedzenie smaczne, ale monotonne. Barman w barze przy basenie nie potrafi robić drinków.
Generalnie polecam pobyt w tym miejscu.

Dziękujemy, Diana G
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tydzień w hotelu VM Resort.

Sam obiekt bardzo ładny, nowocześnie urządzony. Pokoje gustowne, ładne łóżka, duży telewizor, śliczna łazienka. Internet darmowy na terenie całego obiektu ( momentami słabo działał ).
Plaża tuż przy hotelu, piaszczysta z leżakami i parasolami w cenie.
Fajna promenada wzdłuż plaży.

Jedzenie trochę słabe jak na all inclusive, dość ubogie i monotonne tylko 3 posiłki w cenie, żadnych przekąsek. Ale mimo malutkiego wyboru głodnym się nie wychodziło z restauracji.
Drinki jak to drinki przy opcji all powiedziałabym normalne.
Za to barman mógłby się trochę rozchmurzyc, bo wyglądał jakby pracował tam za karę. Reszta obsługi bez zarzutów.

Jedyne co mnie rozwaliło na maxa to czarne włosy na mojej szczotce jednej z pań sprzątających. Jestem blondynką więc od razu rzuciło mi się to w oczy.
Trzeba mieć tupet żeby poczesać się cudzą szczotką i zostawić w niej garść swoich włosów! :/ Poza tym pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane na nowe.

Na ogół Albania zaczyna się rozwijać, wszystko idzie ku dobremu, spora ilość hoteli na wybrzeżu maja super standard.

Smutne jest jedynie to, że Albańczycy nie dbają o czystość w miejscach publicznych.
Ogromna ilość śmieci leżąca na ulicy, poboczu, przy plaży publicznej itp. Bardzo mało koszy na śmieci.
Mam nadzieję, że rozwijającą się tam turystyka zachęci ich do dbania o środowisko.

Dziękujemy, asia_smieszek
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Hotel kameralny, piękny- dbałość o każdy szczegół. Basen z leżakami super ! Strefa spa - Basen, jacuzzi i sauna.
Byliśmy w połowie lipca w opcji all inclusive.
Pokoje przestronne, czyste, z dość dużą łazienką i klimatyzacją. Codzienne sprzątanie pokoi - wymiana ręczników, mycie podłogi, jednak o papier toaletowy trzeba było się prosić w recepcji.
Restauracja główna- dodatkowo płatna.
Bar na plaży - płatny, ceny wysokie.
Bar przy basenie - przy opcji all , nie mam zastrzeżeń.
Restauracja all inclusive - naprzeciw hotelu, Nam to w najmniejszym stopniu nie przeszkadzało. Jedzenie smaczne, ale monotonne.
Plaża prywatna, tuż przy hotelu z leżakami.
Wielki plus - Internet. Mają tak dobre Wi-Fi, że sięgało nawet na plaży przy morzu.
Obsługa rewelacja - Brawo ! Wszyscy bez wyjątku zawsze uśmiechnięci i pomocni.
Jeśli chodzi o sam Hotel to dla Nas (ponieważ byliśmy z małym Dzieckiem ) brakowało czegoś dla dzieci - mogliby wydzielić choć kawałeczek plaży na jakiś malutki plac zabaw - widać było, że są bardzo przyjaźnie nastawieni do Dzieci, chętnie zaczepiali do zabawy , zawsze się uśmiechali.
Minusem jest również brak płatności kartą w restauracji.
No i największy i najbardziej dotkliwy minus całego wypoczynku - wieczory - Nuda. Hotel stawia na restaurację, basen tylko do 19, bo potem są rozstawione stoliki dla Klientów z zewnątrz plus gra muzyka na żywo, która niestety nie porywa... od 20 poprostu nie ma co robić... Można sobie siedzieć przy barze owszem , ale muzyka tak zamula, że się poprostu nie chce... A potencjał jest , hotel mógłby wieczorami tętnić życiem, bo w obsłudze sami młodzi ludzie, więc myślę że chętnie by rozkręcali atmosferę.

Urlop udany, w ciągu dnia super, ale jeśli chodzi o wieczory bardzo słabe....

Dziękujemy, Magda S