Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Nowy, jeszcze częściowo remontowany, co nie przeszkadza,gdyż jest cicho -przestronny hotel . Chyba najbardziej okazały i zadbany z pozostałych w Golem. Usytuowany blisko piaszczystej plaży, z której część wydzielono dla hotelu i tam parasol z leżakami bezpłatny dla gości . Na terenie hotelu są 3 baseny: duży na którym jest największy "ruch" z możliwością aqua aerobiku co 2 dzień, gry w water polo i 2 mniejsze- jeden ze zjeżdżalniami dla najmłodszych i ten ostatni dla mniej sprawnych w pływaniu, na którym często też są organizowane zajęcia dla młodszych dzieci. Przy basenach leżaki, które dla gości hotelu są bezpłatne . Basen i leżaki dostępne do godz. 18. Ręczniki na leżaki do kupna za 3 euro i z możliwością wymiany na czyste za 1 euro, chociaż stan czystości lepeij sprawdzić od razu i ew. wymienić, gdyż zdażają się nieodplamione ręczniki. Na terenie hotelu restauracja z b.dobrym jedzeniem. Obsługa miła, pokoje sprzątane codziennie, ale warto poprosić o ręcznik na podłogę do łazienki. W łazienkach mocne i sprawne suszarki, ale odczuwalny fetor z kanalizacji.
W pokoju lodówka, TV z 3 polskimi programami, sejf, ale nie zawsze jest zamontowany, stąd trzeba to zgłaszać po przyjeździe w recepcji. Niestety mimo to można się nie doczekać na jego montaż...
Hotel podzielony na segmenty. Cząść A , ta środkowa b. ładna. Pokoje na północ z widokiem wprost na morze, ale mocno cały dzień nasłonecznione. strony boczne( wewnętrzne) mają widok na morze, ale tylko te bliżej głównego basenu, gdyż pozostałe są ograniczone widokiem na okna innych segmentów hotelu, także okazuje się czasami, że patrzy się w okna gościom z segmentu D lub C i B.
W hotelu, cząści A są 2 windy , sprawne, ale słabo klimatyzowane.
W hotelu można natkną się na komary, warto więc zaopatrzyć się w elektrofumigator, który można nabyć w okolicznych sklepikach. Wentylacja w pokojach spełnia oczekiwania. Okna dobrze wyciszają hałas np. dochodzący z wieczorków tanecznych i muzyki z lobby bar.
Minusem pokoju który zajmowaliśmy na 6 piętrze był fetor z kanalizacji w łazience, który niestety mimo naszego zgłoszenia nie został całkowicie wyeliminowany.
Hotel ma udogodnienia dla najmłodszych;dostawiane łóżeczka dziecięce, foteliki na jadalni do karminia, ma świetlicę dla zabaw , animatorzy organizują dzieciom zabawy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Widok z okien wprost na morze jest najlepszy,ale pokoje są mocno nasłonecznione. Na niższych piętrach słychać muzykę z wieczornych zabaw.
2  Dziękujemy, asiarz
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Miałam okazję spędzić urlop w tym hotelu. Generalnie nowy obiekt jeszcze nie zniszczony czysto ale...no niestety jest jak na 5* to raczej pomyłka w restauracji gości plastik talerze kubki dzbanki kufle poprostu wszystko all inclusive też mocno naciągane napoje dziwne rodzimej produkcji zapewne serwis plażowy niby jest a jakoby nie było działa od 12 w południe natomiast płatny serwis jak najbardziej prysznice przy plaży raz działają raz nie na leżakach oprócz gości również rdzeni mieszkańcy nikt tego nie pilnuje to samo w basenie. W hotelu brak bankomatu aczkolwiek to chyba problem globalny jest bo raczej nigdzie ich nie ma tak jak i możliwości płacenia kartą. Reasumując Albania tak ale za kilka lat

2  Dziękujemy, Elza7118
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Hotel nowy w budowie , lecz nie jest to uciążliwe . Wystrój wewnętrzny i zewnętrzny b.ładny . Plaża duża , leżaków sporo , mniej na basenie .
Basen zamykany o 18,00 !!! . Jeden barek all inclusive czynny do 22,00 w którym jest piwo , miejscowy koniak , czysta , wino , brak coca coli , jest tylko cola ala biedronka -ohyda i tonik .Na plaży jest barek płatny np. drink Pina Colada 6 € , kawiarnia hotelowa płatna .
Kuchnia - monotonna praktycznie co dzień to samo , mało wędlin , z owocami słabo , herbata tylko w torebkach - niezdatna do picia , soki z automatu to czysta chemia . Jedynie pizza super robiona na miejscu . Byłem zszokowany gdy okazało się że talerze , szklanki i filiżanki w głównej " jadłodajni " są plastikowe !!!
Jak pisałem hotel w budowie i od tyłu pełno gruzu i śmieci , no i brzydko pachnący spory kurnik .Przed hotelem od strony plaży zdarzają się żebrzące osoby , promenada w budowie kończy się po paruset metrach , bezpańskie psy na plaży ale bardzo miłe :-) dokarmiane przez turystów . Obok hotelu parę sklepików ( niektóre czynne non stop ) , więc zakup coca coli albo prawdziwych alkoholi nie stanowi problemu , są też fajki , oczywiście tańsze niż w Polsce . Ręczniki plażowe można wypożyczyć w recepcji za 3 € ( bezzwrotnie ) a wymiana 1 € . Woda w morzu średnio przejrzysta . Hotel moim zdaniem nie jest dla ludzi z małymi dziećmi .
Bardzo mili ludzie i obsługa .
Pięć gwiazdek to spora przesada , daję 3+ .
Podsumowując , jeżeli jest to Twój pierwszy wyjazd zagraniczny to spodoba Ci się .

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 19nissan
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel.. Przyjazny gościom z kuchnią dla kazdego... Szeroka plaza z przeogromną ilością lezakow i parasoli.... Albania widac dopiero wstaje z kolan, ale mają potencjał i ida powoli w dobrym kierunku... Warto jeszcze teraz odwiedzic te dziewicze tereny. Polecam.

Dziękujemy, edred0n
Zrecenzowano: 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel oceniam dobrze pod względem czystości i ogólnych warunków względem pokoju oraz całego obiektu Natomiast wielki minus za bakterie która panowała podczas pobytu Ok 80%gosci z którymi rozmawialiśmy mieli problem z biegunka Zdrowie jest najważniejsze wiec hotel nie jest w tym momencie przystosowany do przyjmowania gości Byliśmy w połowie września wiec pogoda super ale co z tego kiedy baliśmy się pic wody w hotelu Kolejny minus za olanie tematu przez bardzo niemiła Panią Menager która powiadomiliśmy ze zginęło nam z portfela (z szuflady ) 50euro Nie było z nią tematu Twierdziła ze to niemożliwe i koniec Natomiast my wiemy ile mieliśmy pieniędzy w szufladzie :) Także przykro nam ... Zawsze wystawiam dobre komentarze ale tym razem nie mogę

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, just5289