Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Miałam okazję spędzić urlop w tym hotelu. Generalnie nowy obiekt jeszcze nie zniszczony czysto ale...no niestety jest jak na 5* to raczej pomyłka w restauracji gości plastik talerze kubki dzbanki kufle poprostu wszystko all inclusive też mocno naciągane napoje dziwne rodzimej produkcji zapewne serwis plażowy niby jest a jakoby nie było działa od 12 w południe natomiast płatny serwis jak najbardziej prysznice przy plaży raz działają raz nie na leżakach oprócz gości również rdzeni mieszkańcy nikt tego nie pilnuje to samo w basenie. W hotelu brak bankomatu aczkolwiek to chyba problem globalny jest bo raczej nigdzie ich nie ma tak jak i możliwości płacenia kartą. Reasumując Albania tak ale za kilka lat

2  Dziękujemy, Elza7118
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Hotel nowy w budowie , lecz nie jest to uciążliwe . Wystrój wewnętrzny i zewnętrzny b.ładny . Plaża duża , leżaków sporo , mniej na basenie .
Basen zamykany o 18,00 !!! . Jeden barek all inclusive czynny do 22,00 w którym jest piwo , miejscowy koniak , czysta , wino , brak coca coli , jest tylko cola ala biedronka -ohyda i tonik .Na plaży jest barek płatny np. drink Pina Colada 6 € , kawiarnia hotelowa płatna .
Kuchnia - monotonna praktycznie co dzień to samo , mało wędlin , z owocami słabo , herbata tylko w torebkach - niezdatna do picia , soki z automatu to czysta chemia . Jedynie pizza super robiona na miejscu . Byłem zszokowany gdy okazało się że talerze , szklanki i filiżanki w głównej " jadłodajni " są plastikowe !!!
Jak pisałem hotel w budowie i od tyłu pełno gruzu i śmieci , no i brzydko pachnący spory kurnik .Przed hotelem od strony plaży zdarzają się żebrzące osoby , promenada w budowie kończy się po paruset metrach , bezpańskie psy na plaży ale bardzo miłe :-) dokarmiane przez turystów . Obok hotelu parę sklepików ( niektóre czynne non stop ) , więc zakup coca coli albo prawdziwych alkoholi nie stanowi problemu , są też fajki , oczywiście tańsze niż w Polsce . Ręczniki plażowe można wypożyczyć w recepcji za 3 € ( bezzwrotnie ) a wymiana 1 € . Woda w morzu średnio przejrzysta . Hotel moim zdaniem nie jest dla ludzi z małymi dziećmi .
Bardzo mili ludzie i obsługa .
Pięć gwiazdek to spora przesada , daję 3+ .
Podsumowując , jeżeli jest to Twój pierwszy wyjazd zagraniczny to spodoba Ci się .

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 19nissan
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel.. Przyjazny gościom z kuchnią dla kazdego... Szeroka plaza z przeogromną ilością lezakow i parasoli.... Albania widac dopiero wstaje z kolan, ale mają potencjał i ida powoli w dobrym kierunku... Warto jeszcze teraz odwiedzic te dziewicze tereny. Polecam.

Dziękujemy, edred0n
Zrecenzowano: 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel oceniam dobrze pod względem czystości i ogólnych warunków względem pokoju oraz całego obiektu Natomiast wielki minus za bakterie która panowała podczas pobytu Ok 80%gosci z którymi rozmawialiśmy mieli problem z biegunka Zdrowie jest najważniejsze wiec hotel nie jest w tym momencie przystosowany do przyjmowania gości Byliśmy w połowie września wiec pogoda super ale co z tego kiedy baliśmy się pic wody w hotelu Kolejny minus za olanie tematu przez bardzo niemiła Panią Menager która powiadomiliśmy ze zginęło nam z portfela (z szuflady ) 50euro Nie było z nią tematu Twierdziła ze to niemożliwe i koniec Natomiast my wiemy ile mieliśmy pieniędzy w szufladzie :) Także przykro nam ... Zawsze wystawiam dobre komentarze ale tym razem nie mogę

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, just5289
Zrecenzowano: 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem zadowolony. Hotel z ładnymi budynkami, wyróżnia się w okolicy zabudową. W pokojach kilka niedociągnięć, czasami gdzieś widać kabel. Nie przeszkadza to jednak w użytkowaniu. Już na początku pobytu poprosiłem o zmianę pokoju, gdyż dostałem pokój ze wspólnym tarasem a zależało mi na balkonie z racji małego dziecka. W recepcji nie było problemu, dostaliśmy większy pokój z balkonem. Bardzo miłe zaskoczenie. Basen duży, z czystą wodą. Faktycznie mostek i kafle obok basenu śliskie i trzeba uważać. Plaża prywatna, z darmowymi lerzakami i parasolem. Nie było nigdy problemu z miejscem. No chyba że w pierwszym rzędzie, ale nie zależało mi na tym. Jedzenie bardzo dobre, uzupełniane na bieżąco. Nie było problemu z kolejkami. 3 osoby przede mną do automatu z kawą nie stanowiło problemu. W końcowych godzinach wydawania posiłków nie były one już tak ciepłe. Pyszna pizza ! Codziennie na kolacji pojawiał się Pan który kroił każdego dnia inne mięso - indyk czy jagnięcina. Można odnieść wrażenie że jedzenie monotonne bo w zasadzie poza tym mięsem cały czas to samo. Ciągle kraby, małże, pizza. Ale jedzenia jest na tyle dużo, że samemu można sobie urozmaicić posiłki. Na minus brak szkła i kieliszków do wina - w bardzo małej ilości, więc napoje te piło się z plastikowych szklanek. Jeden bar z alkoholem. Przy nim po kilka osób w koeljce, a wieczorami nawet kilkanaście. To zdecydowanie powinno się poprawić. Przejście z plaży do baru zajmuje minutę więc tragedii nie ma. Alkohole dobre :) Wieczorami muzyka na żywo lub dj, raz albańscy tancerze ludowi - to bardzo miłe akcenty. Hotel pięknie podświetlany wieczorami. Obok basenu dodatkowa restauracja a la carte - szkoda że płatna i w ramach all inclusive chociaż raz nie można z niej skorzystać. Na plus - agencja wyporzyczająca auto przy recepcji. Nie ma problemu z szukaniem przedstawiciela na mieście. Pracownicy agencji pomocni i życzliwi. Duża ilość osób sprzątających - zawsze pomocni i uśmiechnięci. Mimo kilku niedociągnięć jestem bardzo zadowolony.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Wonsky