Golem

Polecam dla rodzin i znajomych. Bardzo miła obsługa. W szczególności animator Andi z zawodu nauczyciel w-fu, dbajacy o nasza kondycję i dobra zabawę każdego dnia. Wysoka dbałość o czystość. W reatauracji każdy coś dla siebie znajdzie.

Dziękujemy, Małgorzata K
Zrecenzowano: 13 września 2019

Dla personelu - 10( 1-10) ,dla recepcji 10 (1-10), jedzenie 10 (1- 10), pokoj 10 (1-10), czystosc -10 (1- 10), plaza -10 (1-10), sugestie - ( sol, pieprz, oliwa, ocet na kazdym stole), talerze przeniesc na wyzsza polke) Stanislaw z zona Paulina

Dziękujemy, Stanislaw B
Zrecenzowano: 5 września 2019

Akurat jesteśmy w tym hotelu. Jedzenie jest rewelacyjne. Zawsze coś pysznego sie znajdzie. Duży wybór. Zawsze owoce czy to śniadanie, czy to obiad. Hotel jak najbardziej zasługuje na tyle gwiazdek. Obsługa sympatyczna, zawsze uśmiechnieta, chętna żeby pomagać . Bo baru nie ma kolejek. My jestesmy bardzo, bardzo zadowoleni. Polecamy ten hotel i z pewnością tu wrócimy.

Dziękujemy, Dżoana K
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

cudowny hotel! Obsługa pierwsza klasa! Wszystko na najwyższym poziomie. Nie pasujà mi tu tylko niektórzy polacy którzy przyjechali tu po to by za 500+ pic do bólu. I jak dla mnie, to za ekskluzywny jak dla dzieci które wszystko niszczą.

Dziękujemy, DominikaK2459
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Hotel sympatyczny, w dobrym miejscu z bardzo przyjemną starającą się i pomocną obsługą. Czysty i zadbany, zapewnia atrakcje dla dorosłych i dzieci. Smaczne jedzenie, każdy powinien coś dla siebie znaleźć. Często podają małże. Swoja plaża z leżakami i parasolami, darmowe ręczniki basenowo-plażowe. Hotel warty polecenia.

Dziękujemy, bkp78