Golem
Zrecenzowano: 5 września 2019

Akurat jesteśmy w tym hotelu. Jedzenie jest rewelacyjne. Zawsze coś pysznego sie znajdzie. Duży wybór. Zawsze owoce czy to śniadanie, czy to obiad. Hotel jak najbardziej zasługuje na tyle gwiazdek. Obsługa sympatyczna, zawsze uśmiechnieta, chętna żeby pomagać . Bo baru nie ma kolejek. My jestesmy bardzo, bardzo zadowoleni. Polecamy ten hotel i z pewnością tu wrócimy.

Dziękujemy, Dżoana K
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

cudowny hotel! Obsługa pierwsza klasa! Wszystko na najwyższym poziomie. Nie pasujà mi tu tylko niektórzy polacy którzy przyjechali tu po to by za 500+ pic do bólu. I jak dla mnie, to za ekskluzywny jak dla dzieci które wszystko niszczą.

Dziękujemy, DominikaK2459
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Hotel sympatyczny, w dobrym miejscu z bardzo przyjemną starającą się i pomocną obsługą. Czysty i zadbany, zapewnia atrakcje dla dorosłych i dzieci. Smaczne jedzenie, każdy powinien coś dla siebie znaleźć. Często podają małże. Swoja plaża z leżakami i parasolami, darmowe ręczniki basenowo-plażowe. Hotel warty polecenia.

Dziękujemy, bkp78
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Jeden z najlepszych odwiedzonych przeze mnie hoteli. Czysty, zadbany, z doskonałym serwisem i obsługą. Wino, piwo i soki nie rozcieńczone wodą; dzieciom cola i fanta oryginalna. Swoja plaża z leżakami i parasolami, plus darmowe ręczniki plażowo-basenowe. Duży wybór świeżego jedzenia. Hotel warty swojej ceny i jak najbardziej godny polecenia.

Dziękujemy, 2008andreas
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Bardzo przyjemny i gościnny obiekt, główne atuty to;
- ładne i czyste baseny
- piękne i duże pokoje
- bardzo czysto w całym obiekcie
- przesympatyczna obsługa w recepcji
- smaczne jedzenie
- możliwość korzystania z infrastruktury oraz all inclusive pomimo wczesnego przyjazdu i późnego odjazdu - mili i gościnni jeszcze Albańczycy

Mankamenty;
- jak dla mnie plaża bez klimatu
- słaba znajomość angielskiego obsługi oprócz super dziewczyn w recepcji
- okropne napoje w All Inclusive w barze (słabej jakości, ciepłe i wygazowane a napoje zimne i importowane jak normalna cola bardzo drogie) Przy tym obsługa bardzo pilnuj, żeby nie pić nic ze sklepu....ale jak tu pić to z baru???? To trzeba zmienić jak najszybciej!!!
- okropna kawa w All Inclusive

Szczególnie warta uwagi jest wycieczka na Jezioro Komani aż do rzeki Shala River, wspaniałe miejsce. Auto wypożyczyłam dzięki recepcji, bez karty i depozytu, bez problemu i w dobrej cenie.
Szczególne pozdrowienia dla przemiłych Pań w recepcji i podziękowania dla całej obsługi za czystość i smaczne posiłki :)

Dziękujemy, Aatamanka