Golem
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

cudowny hotel! Obsługa pierwsza klasa! Wszystko na najwyższym poziomie. Nie pasujà mi tu tylko niektórzy polacy którzy przyjechali tu po to by za 500+ pic do bólu. I jak dla mnie, to za ekskluzywny jak dla dzieci które wszystko niszczą.

Dziękujemy, DominikaK2459
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Hotel sympatyczny, w dobrym miejscu z bardzo przyjemną starającą się i pomocną obsługą. Czysty i zadbany, zapewnia atrakcje dla dorosłych i dzieci. Smaczne jedzenie, każdy powinien coś dla siebie znaleźć. Często podają małże. Swoja plaża z leżakami i parasolami, darmowe ręczniki basenowo-plażowe. Hotel warty polecenia.

Dziękujemy, bkp78
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Jeden z najlepszych odwiedzonych przeze mnie hoteli. Czysty, zadbany, z doskonałym serwisem i obsługą. Wino, piwo i soki nie rozcieńczone wodą; dzieciom cola i fanta oryginalna. Swoja plaża z leżakami i parasolami, plus darmowe ręczniki plażowo-basenowe. Duży wybór świeżego jedzenia. Hotel warty swojej ceny i jak najbardziej godny polecenia.

Dziękujemy, 2008andreas
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Bardzo przyjemny i gościnny obiekt, główne atuty to;
- ładne i czyste baseny
- piękne i duże pokoje
- bardzo czysto w całym obiekcie
- przesympatyczna obsługa w recepcji
- smaczne jedzenie
- możliwość korzystania z infrastruktury oraz all inclusive pomimo wczesnego przyjazdu i późnego odjazdu - mili i gościnni jeszcze Albańczycy

Mankamenty;
- jak dla mnie plaża bez klimatu
- słaba znajomość angielskiego obsługi oprócz super dziewczyn w recepcji
- okropne napoje w All Inclusive w barze (słabej jakości, ciepłe i wygazowane a napoje zimne i importowane jak normalna cola bardzo drogie) Przy tym obsługa bardzo pilnuj, żeby nie pić nic ze sklepu....ale jak tu pić to z baru???? To trzeba zmienić jak najszybciej!!!
- okropna kawa w All Inclusive

Szczególnie warta uwagi jest wycieczka na Jezioro Komani aż do rzeki Shala River, wspaniałe miejsce. Auto wypożyczyłam dzięki recepcji, bez karty i depozytu, bez problemu i w dobrej cenie.
Szczególne pozdrowienia dla przemiłych Pań w recepcji i podziękowania dla całej obsługi za czystość i smaczne posiłki :)

Dziękujemy, Aatamanka
Zrecenzowano: 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu. Hotel położony bardzo blisko plaży w niewielkiej miejscowości. Czysty, sprzątano codziennie, zmieniano ręczniki. Jedzenie dobre. Śniadanie monotonne, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Obiady i kolacje smaczne. Bardzo dużo warzyw, sosów, dodatków. Kącik z jedzeniem dla dzieci. Smaczne desery. Jedynym mankamentem było to, ze pokój był bez balkonu.

Termin pobytu: sierpień 2018
4  Dziękujemy, 175katarzynab