Golem
Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam, brak standardów 4 gwiazdkowego hotelu, jedzenie słabe i monotonne, podwieczorek na basenie tragedia, najgorsze jednak to ludzie z innych hoteli na basenie i plaży - brak leżaków które są sprzedawane ludziom z ulicy, basenowy chamski i zainteresowany tylko ludźmi którzy płacili za leżaki.

1  Dziękujemy, 708kom
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Naprawdę nie rozumiem tych negatywnych opinii. Ja wróciłam 2 dni temu z Diammy, byłam z przyjaciólkami. Wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone. Pokój dla trzech osób świetnie urządzony, wygodna łazienka, Czyściutko,estetycznie. Posiłki bardzo dobre, wiele do wybor, piękna stłówka..Obsługa bardzo się stara , są mili i uczynni. Diamma warta polecenia, pięknie zaprojektowana, pokoje mieszczą się w białych , miłych domkach. basen czyściutki, plaża z własnymi , niepłatnymi lezakami i parasolami. Bardzo polecam. Nie mam się do czego czepnąć, a mam porównanie, bo nie jest to mój pierwszy wypad za granicę na wypoczynek.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, RenataA2900
Zrecenzowano: 28 września 2018

Hetel jest serio spoko! Sam przeczytałem trochę złych opinii i totalnie się z nimi nie zgadzam. Ludzie piszą narzekają na rzeczy, których w ogóle nie ma w ofercie. Ja byłem z EximTours a większość opinii dotyczy biura Itaka (która jak zwykle pewnie podkoloryzowała rzeczywistość). Hotel bardzo w porządku, pokoje czyste i ładne i było w nich wszystko to, co znalazło się w opisie biura. Nie ma się do czego przyczepić - to jest Albania, tani kierunek, nieporównywalny do tego co znam z Turcji czy z Hiszpanii, ma swój unikalny klimat - dostałem to czego oczekiwałem. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Zakwaterowanie w niskich budynkach (bungalowach)
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, MarcinM1066
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018

Hotel ten jest stosunkowo nowym obiektem typu bungalowego. Jest to duży kompleks, którego centrum stanowi basen (trochę za mała ilość leżaków jak na taką ilość obsługiwanych gości), otoczony przez liczne drzewa - wspaniała ochłoda od palącego słońca. Do plaży jest ok. 50 m.od restauracji - najbliższy punkt od promenady. W hotelu tym znajduje się czysty i zadbany basen, kącik do zabaw dla małych dzieci oraz średniej wielkości restauracja, która serwuje lokalne posiłki - nie każdemu ten typ kuchni przypadnie do gustu. Personel hotelu jest młody, uczynny, bardzo miły i kontaktowy oraz dba o czystość całego obiektu.

Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Roman M
Zrecenzowano: 19 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Albania jest nowym kierunkiem z wylotami z Polski od dwóch sezonów. Hotele dopiero się budują lub zostają odnowione, a obsługa uczy się przystosowania do tak masowej turystyki. Diamma Resort jest obiektem położonym na rozległym terenie w lesie sosnowym, tuż przy plazy. Zakwaterowanie jest w dwupiętrowych domkach. Pokoje czyste, codziennie sprzątane jednakże odczuwałam jest dość spora wilgoć. Jedzenie naprawdę smaczne - porównując kuchnie do hoteli na innych destynacjach, to jest się do czego przyczepić, bo nie jest aż tak urozmaicona z profesjonalna obsługa kelnerska - świeże owoce, warzywa, makaron, mięso, ryby, pieczywo, każdy może znaleźć coś dla siebie. Moim zdaniem jadąc z nastawieniem, ze jest to hotel dobry 3* to nie powinno się wrócić bardzo rozczarowanym.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, karolinap707