Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel robi wrażenie - jest zewnętrznie piękny - Polska flaga wywołuje uśmiech na twarzy, pokoje piękne. Jak sporo osób kierowałem się przy wyborze opiniami klientów, niestety wyrażają one subiektywne odczucie które w części mogę potwierdzić jednak moja opinia dotyczy hotelu 5* co mocno podkreślam.
Obsługa bardzo miła i uprzejma.
Wykupiona opcja to 5* All inclusive premium, jednak sporo do tego brakuje:
- basen przy hotelu dostępny dla okolicznych mieszkańców, tuż po przyjeździe (piątek) około 1/3 miejsc zarezerwowana dla ... mieszkańców , goście hotelowi odchodzili z kwitkiem (dołączam zdjęcie)
- plaża podobna sytuacja jak z basenem, jednak tu mieszkańców znacznie więcej - niekomfortowa sytuacja
- ciekawostka , od godz. 19:00 cała powierzchnia basenu zamieniana jest w restaurację dla okolicznych mieszkańców, wynoszone są wszystkie leżaki i ustawiane stoliki pięknie przykryte jak w restauracji ... 5* , czego ani razu nie uświadczyłem w restauracji w której były podawane posiłki (niestety)
- w restauracji w której podawane były posiłki niestety często brakowało: szklanek, filiżanek, a to widelców czy noży - w 5* rzecz niedopuszczalna
- w pokojach nawet na przywitanie nie było wody mineralnej, oczywiście ani razu jej nie było podczas całego pobytu - od razu przypomnę piszę tu o tym co powinien w ofercie gwarantować hotel 5* z opcją premium
- zakończenie pobytu pozostawiło także niesmak, wymeldowanie z pokoju w naszym przypadku o godz 14, wyjazd z hotelu 18:35 więc między posiłkami i .... obcinane są paski hotelowe aby nie korzystać z baru - żenada
- w barze przy basenie oraz na plaży w opcji All inclusive premium w hotelu 5* nie otrzymamy ani kawy, ani herbaty - musimy ją sobie kupić
Hotel położony jest pomiędzy blokami w osiedlu mieszkaniowym do plaży 250 m.
Gdyby oferta mówiła o 3,5* lub 4* nie miałbym powyższych uwag.

Dziękujemy, jargo06
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Hotel utrzymany w bardzo dobrym stanie, czysty,piekne klimatyzowane pokoje. Obsluga hotelu bardzo uprzejma, dbaja o gosci, usmiechaja sie i nie odmawiaja pomocy.
Jesli chodzi o jedzenie na allinclusive to niestety moja opinia nie jest juz tak dobra. Na stolach dominuja chleb, ziemniaki i makaron. Wiekszosc posilkow byla zimna. Posiłki monotonne, praktycznie codzienie to samo.
Plus za swieze warzywa i owoce oraz ciasta.

Dziękujemy, MarlenaA41
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel, miła obsługa, która pracuje z pasją, znają wiele zwrotów polskich, czystość na wysokim poziomie. All inclusive bar zredukowane do minimum. Jedzenie dobre, każdy wybierze coś dla siebie. Codziennie sprzątanie pokoi, wieczorami muzyka na żywo. Ładny i czysty basen wraz z barem, hotelowa strefa z leżakami i barem na plaży, ładna strefa spa.Hotel ma 5 gwiazdek, choć są to Albańskie gwiazdki :) pracowałem na stanowiskach kierowniczych w hotelach z jednych działów i różni się ale to nie jest aż tak ważne. Co do okolicy: syf wszędzie ze względu na to, że brakuje śmietników, to samo plaża. Woda mętna ale ciepła. Warto zwiedzić okoliczne zabytki i miasto, bo w samym Golem nic ciekawego nie ma. Jeśli lecicie Państwo z biura podróży Itaka to nie polecam rezydenta, który nie zadbał o godne powitanie oraz wykwaterowanie(brak łączności miedzy nim, a hotelem jak i nami gośćmi, brak zaangażowania)- mowa głównie o posiłkach- obiadu nie otrzymaliśmy, bo zostało 5 min do wyjazdu, choć rezydent przez telefon stwierdził, że przez 5 min po otwarciu restauracji 12:30, wyjazd 12:35 każdy zdąży zjeść...( kolacji po przyjeździe też nie było) na wczasach były małe dzieci i to dla nich chociażby mógł postarać się ogarnąć szybciej posiłek. Wycieczki fakultatywne super, miły i kumaty przewodnik Albański, który studiował w Polsce.

Polecam Albanię- jeszcze jest tania i nie przerośnięta typowymi januszami.

Dziękujemy, MateuszPomorze
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Pokoje wygodne i funkcjonalne. Odrobina niedoróbek budowlanych (za krótkie wylewki w umywalce, niekiedy kapiąca woda z klimatyzacji) w sumie nic uciążliwego. Za to bardzo przyjazna obsługa. Kuchnia przyzwoita, sporo lokalnych specjałów, świeże owoce i bardzo dobre desery. Basen niewielki, trudno oceniać coś z czego się nie korzystało. Wizyta na plaży hotelowej wymaga kilkuminutowego spaceru. Przy plaży sympatycznie urządzony bar. Co niektóre leżaki plażowe wymagają już solidniejszego remontu lub wymiany. Nie stanowi to jednak problemu jest ich dużo i można sobie wybierać.

Wskazówka dotycząca pokoi: Ze względu na wieczorne koncerty przy basenie, dla osób ceniących sobie cisze wskazane są pokoje od strony północnej i raczej wyższe piętra.
Dziękujemy, igip64
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak wyzej. Za 5 lat będzie można tam się wybrać. Hotel jest czysty, zadbany. Jedzenie bardzo dobre, warto skorzystać ze spa jest bardzo przyjemnie. Ale to tyle.. ogólnie nudy, w okolic nic specjalnego..

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Eveeeeeeelina