Zrecenzowano: 20 lipca 2013

Pobyt w hotelu Le Cinema w Gatteo a Mare wspominamy z nostalgią. Hotel jest cudownie, oryginalnie urządzony, a co ważne czyściutki. Właścicielka hotelu jest osobą niezwykle ciepłą, serdeczną. Jest zainteresowana gośćmi, rozmawia, pyta czy czegoś im nie brakuje, czy posiłki smakowały. Traktuje gości po królewsku. Na serdeczną uwagę zasługuje również wspaniała załoga hotelu. Nie chciałabym pominąć nikogo, więc nie wymieniam imion, ale zarówno kelnerzy, jak i szef sali, kucharze, wszyscy równie zaangażowani, mili. Kelnerzy zawsze elegancko ubrani jak w najdroższym lokalu, uśmiechnięci, pomocni. To bardzo miłe. Obsługa została przedstawiona gościom pierwszego wieczoru, łącznie z paniami sprzątającymi pokoje. Na uwagę zasługuje bardzo przyjemna obsługa recepcji. Atmosfera w hotelu jest rodzinna, serdeczna. Posiłki znakomite, podane w elegancki sposób, pięknie nakryte stoły.To miejsce, do którego trzeba wrócić.
Iwona ze Szczecina

Termin pobytu: lipiec 2013
1  Dziękujemy, Iwona K
Zrecenzowano: 27 czerwca 2013

Wspaniały hotel, obsługa na wysokim poziomie. Pokoje eleganckie, czyste oraz zadbane. Jedzenie wyśmienite, super obsługa kelnerów. Kucharze pierwsza klasa, bardzo dobre jedzenie. Dogadać można się w każdym języku. Recepcja bardzo kontaktowa. Pracownicy uśmiechnięci, pomocni. Właścicielka.... po prostu super kobieta!!, z każdym wczasowiczem utrzymuje kontakt, pomaga oraz doradza. Odczuwalna atmosfera, bardzo pozytywna. "Le cinema" szybko przeobraża się w "dom". Dobre położenie, cisza oraz spokój gwarantuje super odpoczynek. Wszędzie blisko, 300 metrów do plaży!. Pękna okolica oraz serdeczni ludzie. Wspaniała kolacja francuska, która na długo utkwi w pamięci. Jak dla mnie, hotel zasługuje na pięć gwiazdek. Najepszy hotel w Gatteo!!, aż chce się wrócić!.

Pozdrawiam Miłosz.

Wskazówka dotycząca pokoi: Każy pokój został poświęcony innemu filmowi. Nie ma dwóch tych samych pokoi ;).
2  Dziękujemy, Miłosz W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel Le Cinèma H, Responsabile relazioni pubbliche, Hotel Le CinemaOdpowiedź udzielona 16 lipca 2013

Witam Panie Miloszu,

Bardzo milo jest czytac Panska recenzje. Bardzo mi milo uslyszec ze
caly nasz zespol byl zawsze pomocny i profesjonalny. Zawsze staramy sie by nasz klient czul sie u nas jak w domu. Mam nadzieje ze bedziemy mogli goscic Pana ponownie.

Serdecznie pozdrawiam,

Monika i zaloga

Zrecenzowano: 26 czerwca 2013

Bardzo dobry pierwsze wrażenie wizualne. Hotel utrzymany w klimacie "kinowym", od razu na myśl przychodzi Cannes. Przyjemna i super profesjonalna obsługa. Panowie kelnerzy ukłony, to coś niesamowitego być obsługiwanym w takim stylu. Rewelacja. Pokoje czyste, zachowane w klimacie kinowym. Wyżywienie bardzo dobre i w bardzo dużej ilości. Szkoda tylko, że nie miałem okazji spróbować świeżych owoców morza...ale niestety przyjechałem z grupą "amatorów schabowego z ziemniakami" więc menu przygotowywane jest pod daną grupę osób, co oczywiście jest jak najbardziej na plus. Możliwość wypożyczenia rowerów super sprawa. Kawa oraz drinki serwowane w hotelu dobrej jakości i w konkurencyjnej cenie. Atmosfera hotelu wspaniała, ale do tego potrzeba sprawnego zarządzania takim hotelem i jego zasobami co Pani Miriam czyni perfekcyjnie. Pozdrowienia dla całej załogi hotelu Le Cinema i podziękowania za udany pobyt.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, BTW1122

Witam,

Dziekuje bardzo za tak piekne slowa. Caly personel staralismy sie robic wszystko co w naszej mocy by Panstwo byli jak najbardziej zadowoleni z pobytu u Nas. Naszym mottem jest staropolskie powiedzenie "Gosc w dom, Bog w dom", ktorym zawsze sie kierujemy. Mam nadzieje ze bedziemy mieli przyjemnosc goscic Pana ponownie.

Serdecznie pozdrawiam,

Monika z zaloga

Zrecenzowano: 17 czerwca 2013

Kochani
piszę to do wszystkich, którzy po przeczytaniu mojej opinii zapragną skorzystać z miłego pobytu i domowej atmosfery Hotelu Le Cinema.
Wróciłam tam po raz drugi, tak byłam zachwycona urokiem tego miejsca, zarówno Hotelu,pokoje gustownie urządzone i wyposażone, jak i miasteczka. Miła, profesjonalna obsługa zarówno właścicielki Hotelu Miriam, jak i osób tam pracujących. Ujmujące i dające roskosz podniebieniu dania przygotowane przez młodych kucharzy, oraz fachowa obsługa przemiłych, młodych kelnerów, a wszystko to mażna doświadczyć wybierając się na urlop do Hotelu Le Cinema w urokliwej miejscowości.
Jedźcie, zobaczcie i powróćcie - parafrazując wielkiego Cezara.
Pozdrawiam wszystkich.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Alicja S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel Le Cinèma H, Proprietario, Hotel Le CinemaOdpowiedź udzielona 29 czerwca 2013

Kochana Alicjo,
ciesze sie niezmiernie ze moglam spedzic czas w Twoim towarzystwie. Zaluje bardzo ze nie mialam za wiele czasu dla Ciebie, ale wiesz jak wyglada praca w hotelu.
Bardzo to mile ze docenilas nasza kuchnie oraz profesjonalna obsuge.Mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy,moge powiedziec po wlosku" non cè due senza tre"
Zapraszam serdecznie Ciebie i cala Twoja rodzine.
Miriam

Zrecenzowano: 13 czerwca 2013

Hotel le Cinema, to miejsce do którego chce się wracać. Położony jest blisko plaży. jest zadbany, bardzo klimatyczny. Motyw filmowy to strzał w dziesiątkę!. Turysta czuje się swobodnie i bezpiecznie, obsługa pierwsza klasa! Pokoje są malownicze i w klimacie filmowym. Ja spałam w "Przeminęło z wiatrem". Fajny, czysty pokoik i bardzo urokliwy.

jest czysto, jedzenie jest bardzo dobre i panuje miła atmosfera. Są do wypożyczenia rowery w hotelu. Blisko do stacji kolejowej, poczty i centrum. Polecam !

Termin pobytu: maj 2013
  • Typ podróży: Podróż służbowa