Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Super Resort,pobyt w lipcu tylko 4 dniowy ale jestesmy bardzo zadowoleni.Restaracja głowna jak i te przy basenach bez zarzutu.Animatorzy potrafią naprawde zabawic każdą grupe.
Fajne miejsce ,naprawde polecam!!!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Sławomir S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Golden-Club-Cabanas, Public Relations, Golden Club CabanasOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Drogi Sławomir S,

Dla nas zawsze dobrze jest otrzymywać komentarze, będziemy dzielić sie nimi się z naszym zespołem. Z niecierpliwością czekamy na Was w krótce w Golden Club Cabanas.

Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Piękna plaża miła obsługa. Pokoje w starej nieodnowionej części nie nadają się do zamieszkania. Jedzenie świeże i smaczne, jednak trochę monotonne. Przemili animatorzy. Dobre zaplecze sportowe i fitness.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, asmataczynscy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Golden-Club-Cabanas, Public Relations, Golden Club CabanasOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Drogi Gościu,

Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Hotel generalnie ładnie położony. Bardzo atrakcyjne dojście do oceanu i sama podróż łódkami. Generalnie największy minus to samo sprzątanie ! Ręczniki i pościel wymieniana średnio co 2-3 dni ale największym problemem było samo mycie podłóg w pokoju przez całe 2 tygodnie nikt nie umył ani razu podłogi !! Proponuję zabrać coś ciepłego do ubrania wieczory ciepłe aczkolwiek wieczory dość wietrzne i co niektóre osoby mogą odczuwać zimno płynące od oceanu

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel "osiedle" ale spacer na stołówkę nikomu nie zaszkodzi
Dziękujemy, Macigowski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Golden-Club-Cabanas, Public Relations, Golden Club CabanasOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Drogi Gościu,

Zrecenzowano: 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz piszę opinię NT wyjazdu i hotelu. Wakacje spędziliśmy właśnie w tym hotelu. I muszę powiedzieć, że ten hotel nie zasługuje na negatywne opinie!!! Oczywiście można się przyczepić do niedokladnego sprzątania tarasu i do mało zróżnicowanych śniadań ale to wszystko. Pokoje może nie należą do luksusowych (przynajmniej w części, w której my dostaliśmy - budynek D) ale dla mnie najważniejsze było to, że były czyste materace, pościele, ręczniki i łazienka. Obiady i kolacje po prostu super. Jedzenie jak dla mnie mega!!! Zupełnie wystarczające. Infrastruktura hotelu super, animacje również. Widoki i miasto Cabanas urokliwe. Naprawdę nie wiem kto pisze tak negatywne opinie. Jeszcze odniosę się do kradzieży. Zostawiliśmy na lezakach przy basenach dosłownie wszystko tak samo jak i w pokoju i absolutnie nic się z tym nie stało. Wycieczki fakultatywne do Fatimy i Lizbony naprawdę boskie. Przeprawy nad ocean sympatyczne, obsługa hotelu przyjazna i mega uśmiechnięta. Polecam ten hotel w 100%

Dziękujemy, IzabelaK555

Droga IzabelaK555,

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Czytając opinie mieliśmy mieszane uczucia, ale naprawdę byliśmy miłe , zaskoczeni. Pokój duży, czysty- podstawowe sprzątanie raz na dwa dni. Jak ktoś pisze że jedzenie jest monotonne to nie wiem czy na śniadanie ma w domu taki wybór:-) można jeść codziennie co innego. Posiłki smaczne. Leżakow na basenie nie trzeba było rezerwować. O każdej porze znaleźliśmy miejsce. Lokalizacja ok. Jest gdzie wyjść A i można samemu wybrać się samodzielnie do oddalonej o 15 min. Autobusem Taviry.Na plaze plywa sie motorowka wiec dodatkowa atrakcja :-) Spędziliśmy super 11 dni. Polacamy.

1  Dziękujemy, Monika K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Golden-Club-Cabanas, Public Relations, Golden Club CabanasOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Dear Monika K

Thank you for your review. We are delighted that you enjoyed your stay with us.
Hope that we will see you again at Golden Club Cabanas.

Kind Regards,
Public Relations.