Brist

“godne odwiedzenia”
Konoba Mala Mare — recenzja

Konoba Mala Mare
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Brist)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Owoce morza, Chorwacka, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok, Kuchnia miejscowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok, Kuchnia miejscowa
Zrecenzowano 6 września 2019

super obsługa smaczne jedzenie i duże porcje jest w czym wybrać klimat karczmy jest niepowtarzalny. Duży wybór potraw , idziemy na kolację drugi raz a to nie koniec wakacji.Na pewno tam przyjedziemy w przyszłym roku

Dziękujemy, Piotr S

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Cudowny klimat, jedzenie... jeszcze jestem pod wrażeniem...polecam wszystkim niezdecydowanych turystom!

Dziękujemy, Bbristowi
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Przepyszne jedzenie a przede wszystkim sowite porcje. Sympatyczna obsługa. Restauracja ma swój niepowtarzalny klimat i widok na morze:-) Polecam z całego serca

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, AgnieszkaAleksandraK
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, porcje nie za duże. Jedzenie świeże. Ryba super. Mięsko też pyszne. Obsługa pierwsza klasa..

Dziękujemy, almarzena
Zrecenzowano 3 września 2018

Po 3 latach moje drogi znów zawędrowały do Bristu, więc i do tej restauracji. Smak niezmiennie DOSKONAŁY. Obsługa wciąż wesoła, uśmiechnięta. Ciągle czuć rodzinny klimat. Magiczność tej restauracji zauważyło wiele ludzi przez co polecam robić rezerwacje z rana lub dzień wcześniej, bo możecie nie usiąść.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Wiczkyy

Konoba Mala Mare — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Drvenik, Split-Dalmatia County

Byłeś(-aś) w Konoba Mala Mare? Podziel się wrażeniami!