“Super miejsce”
Basilico Restaurant — recenzja

Basilico Restaurant
Nr 8 wśród 76 Restauracje (Nidri)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Piękny widok
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tu dzięki TripAdvisor. Nasz strzał okazał się strzałem w 10! Pyszne jedzenie, świetna obsługa. Próbowaliśmy głównie owoców morza oraz ryby. Najpierw jedliśmy to co jest w ich special offer. Te ryby były pyszne. Można wybrać okonia i leszcza (nie są bardzo osciste). Później jedliśmy krewetki saganaki i filet z tuńczyka. Przepyszne. Dziś jemy grillowane krewetki i kalmary. Napewno się nie oszukamy :-) i do tego pyszne domowe białe winko! Polecamy z pełną odpowiedzialnością :-) ceny normalne jak na knajpy w porcie. 10/10!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Wiola M

Zrecenzowano 31 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z żoną w kilku lokalach na terenie Nydri i okolic(z Sivotą włącznie) tu wracaliśmy bez obaw o świeżość i jakość potraw. Basilico jest po prostu najlepsze!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Enigiusz
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy przyjemność sprawdzenia skąd takie pozytywne opinie zamówiliśmy spaghetti z owocami morza i burgera wołowego w sosie roquefort. Oba dania był absolutnie przepyszne i ogromne szczerze polecamy

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tomaszkR543GP
Zrecenzowano 11 czerwca 2017

Jest to restauracja rodzinna, gdzie głównym kucharzem jest Mama. Przygotowuje przepyszne oryginalne greckie dania, a synowie jako kelnerzy są bardzo sympatyczni i uczynni. W tym roku obchodzą 5 rocznicę otwarcia i z tej okazji można u nich wygrać darmowe pozycje z menu. Bardzo polecam.

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, RyszardK
Zrecenzowano 16 maja 2017

Bardzo fajne i sympatyczne miejsce. Przyjemna grecka muzyka w tle. Pomocna obsługa. No i jedzenie. Próbowaliśmy kalmara i ośmiornice. Obydwa dania wyborne. Najlepsza tawerna w Nidri w jakiej byłem. A byłem w kilku. Szczerze polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Mateusz D

Basilico Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Leukada, Wyspy Jońskie
Nidri, Leukada

Byłeś(-aś) w Basilico Restaurant? Podziel się wrażeniami!