Nidri

“Nie do końca ukryta perełka”
Anna Maria Restaurant — recenzja

Anna Maria Restaurant
Nr 13 wśród 78 Restauracje (Nidri)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najwyższą ocenę daję tej restauracji za jakość jedzenia. Super. Wystrój restauracji nie powala.To taka typowa rodzinna tawerna z bardzo prostymi stołami, krzesłami i nakryciami.Ale ma to swój klimat. Łącznie z jowialnym właścicielem/kelnerem. Samo położenie restauracji też jest dalekie od doskonałości ale jak wpomniałem rekompensuje to smak potraw. To moje kulinarne odkrycie w Nidri.

Dziękujemy, aniuczek

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam kilka razy. Owoce morza pyszne, szczególnie seefood mix, właściciele to małżeństwo, bardzo mili i uczynni.

Dziękujemy, 432tomaszn
Zrecenzowano 6 września 2018 z urządzeń przenośnych

Trafilismy do restauracji drugiego dnia pobytu i az do konca stolowalismy sie tylko tu. Lokal prowadzony jest przez sympatyczne malzenstwo, gdzie wszystko jest swierze i przepyszne. Polecamy :-)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dariusz S
Zrecenzowano 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Talerz z owocami morza- po prostu genialny! Porcja dla dwóch. Różnorodność na talerzu- mule (lepiej przyrzadzonych nie jadłam w życiu), kalmar, ośmiorniczka, krewetki, ryby - wszystko przepyszne! Do tego sos tzatziki i na koniec poczęstunek od właściciela- uzo na trawienie wrócimy na pewno!!!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Iwona M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AMRestaurant, Owner, Anna Maria RestaurantOdpowiedź udzielona 12 września 2018

Dear Iwona M,

It was wonderful to read your lovely review.

We are delighted to hear that you enjoyed our mixed seafood platter - it is extremely popular with locals and visitors alike. Next time, please try our sea bass or our drunken mussels; these are also our best sellers!

Of course, no Greek meal is complete without a glass of ouzo

We would love to see you again, please visit again soon!

Kindest regards,

Zrecenzowano 22 sierpnia 2018

Do Restauracji Anna Maria trafiliśmy niestety ostatniego dnia naszego pobytu na Lefkadzie. Wcześniej jadaliśmy w centrum przy promenadzie i to był błąd! W Anna Maria trafiliśmy na super świeże i naprawdę przepyszne greckie jedzenie! Jeżeli jeszcze kiedyś odwiedzimy wyspę, to na pewno tam zawitamy. Szczerze polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Homerr111

Dear Homer111,

Many thanks for your kind review.

We too are sad that you were only able to visit us once during your holiday - although we hope you will visit Lefkada again sometime soon!

We are delighted that you enjoyed dining with us - many visitors do give us very positive feedback that our location slightly away from the promenade is relaxing and peaceful.

We do pride ourselves on our fresh local ingredients, so we are glad that you appreciated this too.

Thank you again for your review, we hope to see you again in the future

Kindest regards,

Anna Maria Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Anna Maria Restaurant? Podziel się wrażeniami!