“Gorąco polecam”
The Barrel — recenzja

The Barrel
Nr 11 wśród 76 Restauracje (Nidri)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych restauracji w okolicy.
Dania ładnie podane a wszystko ze świeżych produktów. Na zdjęciu bieg dr który zamówiłem bardzo smaczny a porcja w sam raz. Zamówienie bardzo szybko zrealizowane a dodatkowo możesz liczyć na karafke z wodą a na dowidzenia drobny słodki poczestunek. Obsługa bardzo miła i kompetentna. Ceny przystępne. Gorąco polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Rafal10

Zrecenzowano 13 lutego 2017

Jedzenie bombastyczne owoce morza , rybki, jagnięcina, własne wino, i wspaniały właściciel , wieczorem bardzo oblegane miejsce

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Jacek S
Zrecenzowano 26 lipca 2016

Restauracja jest zazwyczaj zatłoczona i głośna ale Owoce morza mają przepyszne i dlatego warto! Muszle marinara na przystawkę były najlepsze jaki jadłam w życiu!
Makaron z owocami morza bardzo dobry! Kalmar z grilla rozpływał się w ustach!
Pyszne!

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, 876gosia
Zrecenzowano 5 lipca 2016

Tę tawernę wybraliśmy zachęceni opiniami na Trip Advisor. Kiedy przebywaliśmy w Nidri The Barrel był na 1 miejscu w rankingu! Jesteśmy zawiedzeni...Atmosfera i obsługa fatalna...bardzo zatłoczona, głośna restauracja...W pewnym momencie czuliśmy się jak w fast foodzie szybkiej obsługi. Zjedz i do widzenia!!! Bo czekają następni! Jeśli szukasz greckiej atmosfery i gościnności to nie tutaj... Owszem zostaliśmy zaproszeni przez pewnie właściciela i mimo tłoku znalazł dla nas stolik tuż przy ulicy, naszczęście bo im bliżej wnętrza tym harmider większy... Oczywiście, rozumiem to że każdy stolik był zajęty i liczyliśmy się z tym że poczekamy na jedzenie... Na zmianę obrusa czekaliśmy kilkanaście minut, kolejne kilkanaście na przyjście kelnera....Zjawił się starszy Pan z tabletem i zignorował nas całkowicie! Jego brak zainteresowania tym co mówimy wynikał z tego, że miał problem z obsługą tableta bo zamiast nas słuchać klikał coś nieudolnie. Efekt był taki że nasze zamówienie było uboższe o pitę do tzatzików i piwa! Na jedzenie o dziwo nie czekaliśmy długo. Na przystawkę jedliśmy tzatziki, na danie główne owoce morza - zestaw dla dwojga. Tzatziki bez rewelacji...podane bardzo nieestetycznie! Kelner donoszący zamówienie zachowywał się skandalicznie, prawie rzucał talerzami a moją chusteczkę odłożył na brudny talerz po tzatzikach! Ceny w tawernie wygórowane... ( nasz rachunek 40e) . Wielki + to smaczne owoce morza, szczególnie smażone sardynki. Nie polecamy jednak tego miejsca a za całokształt niska ocena.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, AgniechaM
Zrecenzowano 10 października 2013

Nowi właściciele The Barrel robią co mogą, by dogodzić klientom. Powracających turystów witają osobiście. W karcie znajduje się duży wybór potraw z kuchni greckiej Dania są duże, świeżo przygotowane i świetnie doprawione. Obsługa miła i dogadująca się w językach obcych - głównie angielski. Ceny bardzo dobre w relacji do jakości i wielkości porcji. Do rachunku dostaje się niespodziankę w postaci deseru. Można płacić kartą. Rzadkość w tak turystycznych miejscowościach. Bardzo polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2013
    • Atmosfera
1  Dziękujemy, Ewga

The Barrel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Barrel? Podziel się wrażeniami!