Nie mam żadnych zastrzeżeń co do mojego pobytu w Hotelu Warmia. Wszystko tak jak należy. Pokoje ładne, czyste, przestronne. Obsługa bardzo miła. Jest też restauracja gdzie serwują dobre jedzenie. Było fajnie.

Dziękujemy, MaciejWojtkowiak
Zrecenzowano: 4 marca 2019

Pokoje zimne, woda cieknąca w łazience oraz pokój cuchnący papierosami. Hotel TRAGEDIA nie polecam nikomu.
Nikt nie dba o wygląd pokojów i zadowolenie klientów.
Powinni oddawać ludziom pieniądze bo jest to okropny standard.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, elagosc
Zrecenzowano: 6 listopada 2018

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji w Braniewie , dobre śniadanie miła obsługa . Pokój w którym mieszkałem potrzebuje delikatnego remontu , nie ma problemu z darmowymi miejscami parkingowym wokół hotelu .

Wskazówka dotycząca pokoi: nie polecam pokoi od strony ulicy ze względu na poranny hałas
Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, staszek2017
Zrecenzowano: 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Ceny nie są w ogóle adwkwatne do standardu tego hotelu. Jest tu po prostu brudno. Po odsunięciu szafki na dywanie zobaczyłam straszny syf, dywany w pokojach i nie tylko są całe poplamione, ściany też, kafelki w łazience skrzypią jakby miały zaraz poodpadać, z kabiny prysznicowej odpadają drzwi, z szafek odpadają gałki, szklanki w pokoju nie dość że są brudne, to jeszcze ustawione na zardzewiałej tacce. Dodatkowo w pokoju jest ciemno, założyli tu chyba najsłabsze żarówki, w łazience nie ma mydła, wszędzie widać oszczędności. Kiedy przyjechałam do hotelu przywitał mnie Pan w zapierdziałym dresie, który gdy z mojej strony pojawiły się pytania powiedział że on nic nie wie bo tu tylko pracuje.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, MilenaM1487
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie odradzam pobyt w tym hotelu. Pokoje bardzo słabego standardu w stosunku do ceny. Na tarasie bród, smród. Z basenu nie korzystałam ponieważ po tym co zobaczyłam w hotelu przestraszyłam się. Odnośnie restauracji - największa porażka. Kieliszki brudne, zakurzone. I w nich podają napoje. Jedzenie słabe. Kelnerki niemiłe. Są wręcz oburzone jak się je poprosi o ciepłą wodę. Są wulgarne. Tak przeklinają na zapleczu że słychać je przy stoliku. Brak kultury. Odradzam pobyt w tym miejscu na 100 %

Termin pobytu: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, 883justynap