“Polecam”

Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego
Nr 1 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre podane pyszne jedzenie. Super obsluga. Wystroj i ilosc miejsc na minis. Polecam zrobic sobie wczesniejsza rezerwacje. Ceny lekko wyzsze niz innych miejscach w karwi. Zblizone to tych w duzych miastach w centrum. Sa pojedyncze krzeselka dla dzieci

Dziękujemy, 435andrzejs

Zrecenzowano 4 września 2019

Miejsce malutkie, przyjemne i spokojne. Szef kuchni niesamowity, obsługa przyjemna i pomocna. Nie robią problemu jeśli chce się pól porcji (np. dla dziecka). Ale to nie jest najważniejsze. Jedzenie..... to było tak pyszne, wszystko, że aż trudno opisać i do tego przepięknie podane. Tatar z jesiotra super, carpaccio wołowe najlepsze jakie w życiu jadłam. Sezonowy krem z pomidorów to totalna kwintesencja lata, rosół z perliczki ma najbardziej puszyste lane kluseczki na świecie, reszta zup też smaczna. Kotlet po francusku - tak usmażyć schabowego to naprawdę trzeba mieć talent. Jagnięcina świetna, dzik rewelacyjny, dorsz przyjemny bardzo. Truskawki i maliny w koglu-moglu zachwyciły, ale beza z wiśniami ma wszystko pod sobą!

Dziękujemy, Nordelag
Zrecenzowano 3 września 2019

Nie jadłem w życiu lepszego żurku (a zjadłem ich na terenie Polski naprawdę dużo) - POLECAM. Również fantastyczne polędwiczki w sosie borowikowo-kurkowym i pierogi z dziczyzną. A atmosfera stworzona podczas "występu" szefa kuchni - niezapomniana. Moim zdaniem obowiązkowe miejsce na posiłek w Karwi.

Dziękujemy, Łukasz C
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe, przyjemne i spokojne miejsce na zjedzenie uroczystej kolacji. Dania przepięknie podane i bardzo smaczne. Bardzo miłe było też wyjście szefa kuchni Pana Jerzego do gości i krótka rozmowa. Idealne miejsce na romantyczną kolację. Na prawdę serdecznie polecam!

Dziękujemy, siasiasc
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Niesamowite jedzenie, obsługa i szef kuchni. Byliśmy wieczorem na kolacji rodzinnie i jedzenie pyszne.

Dziękujemy, Paulina M

Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karwia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego? Podziel się wrażeniami!