Karwia

“Genialne jedzenie”

Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego
Nr 1 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Zrecenzowano 3 września 2019

Nie jadłem w życiu lepszego żurku (a zjadłem ich na terenie Polski naprawdę dużo) - POLECAM. Również fantastyczne polędwiczki w sosie borowikowo-kurkowym i pierogi z dziczyzną. A atmosfera stworzona podczas "występu" szefa kuchni - niezapomniana. Moim zdaniem obowiązkowe miejsce na posiłek w Karwi.

Dziękujemy, Łukasz C

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe, przyjemne i spokojne miejsce na zjedzenie uroczystej kolacji. Dania przepięknie podane i bardzo smaczne. Bardzo miłe było też wyjście szefa kuchni Pana Jerzego do gości i krótka rozmowa. Idealne miejsce na romantyczną kolację. Na prawdę serdecznie polecam!

Dziękujemy, siasiasc
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Niesamowite jedzenie, obsługa i szef kuchni. Byliśmy wieczorem na kolacji rodzinnie i jedzenie pyszne.

Dziękujemy, Paulina M
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

troche przereklamowane, owszem fajny klimat, ale smakowo przecietnie, ceny dosc wysokie ale to wiadomo restauracja. plus kieliszeczek alkoholu na powitanie:)

Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczny dorsz , pyszny i niesamowicie delikatny kotlet wieprzowy po parysku czy też tego dnia nie najlepszy rosół nie są najistotniejszym autem tego miejsca. W lokalu Pana Jerzego to on sam i jego personel sprawią że poczujesz się wyjątkowo. Właściciel i szef kuchni w jednej osobie pomimo pełnej sali znajduje czas aby odwiedzić gości i z uwagą wysłuchać opinii o właśnie podanych daniach. W oczekiwaniu na zamówione potrawy dorośli będą poczęstowani nalewką a dzieci dostaną lizaki :) Z pewnością jeszcze odwiedzimy ten lokal choć nie zamówię już w nim podwójnego espresso które smakowało i wyglądało jak americano z automatu kawowego.

Dziękujemy, qq2015

Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karwia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego? Podziel się wrażeniami!