“Domowe jedzenie”
Bar Rodzinny — recenzja

Bar Rodzinny
Nr 6 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Zrecenzowano 6 września 2019

Smaczne, domowe jedzenie w przystępnych cenach. Duże porcje a do tego krótki czas oczekiwania.
Stoły są usytuowane wśród pięknych kwiatów.

Dziękujemy, Illon11

Zrecenzowano 3 września 2019

Dłużej czekaliśmy w kolejce w celu złożenia zamówienia niż na podanie posiłku :-). Bardzo duża ilość gości jest dowodem na to, że jest tam smacznie, w bardzo przystępnych cenach a porcje są "olbrzymie". Polecam

Dziękujemy, Łukasz C
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kocioł widać już z daleka. Ludzi masa, pewnie dlatego że niskie ceny. Brak obsługi, ludzie walczą o stoliki, nie ma żadnej kolejności. Kolejka jest tylko ta do kasy. Głośno, ciasno, weszliśmy zobaczyliśmy co się dzieje i wyszliśmy bo atmosfera jak na jakimś targowisku. Fatalne wrażenie

Dziękujemy, 915przemys_awk
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Byłem z rodziną kilka dni temu, właścicielka przy kasie darła się na kelnerki, młody gość z kuchni odpowiadał lekceważąco właścicielce, kelnerki donosiły dania z wyraźnym zniecierpliwieniem i łaską.
Jestem fanem dorsza, ale tak okropnego, śmierdzącego i smakującego szpitalem jeszcze w życiu nie jadłem.
Duża kolejka, ale faktycznie nie drogo. Sandacz bardzo dobry.

Dziękujemy, mhzabek
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, smakuje jak w domu, porcje bardzo duże.czas oczekiwania bardzo krótki. Czysto i smacznie. Polecamy.

Dziękujemy, Mic O

Bar Rodzinny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karwia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Bar Rodzinny? Podziel się wrażeniami!