“Obiad”

Restauracja Tawerna Złota
Nr 2 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna rybka, świeże jedzonko i szybko podane. Jedliśmy tez pizze i Marzenie galernika i również polecamy.

Dziękujemy, Iga89

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania serwowane w Twernie są bardzo smaczne, ładnie przyrzadzone i przede wszystkim szybko podawane. Obsługa bardzo miła. Super miejsce na zjedzenie obiadku po plażowaniu. Jedliśmy z żoną tam 3 razy i jeszcze na pewno wrócimy.

Dziękujemy, siasiasc
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłem przed 22. Myślałem, że będzie problem z zamówieniem jedzenia i się miło zaskoczyłem. Zamówiliśmy pierogi ruskie, spaghetti bolognese, spaghetti aglio-olio, krewetki po skandynawsku i łosoś na szpinaku. Wszystko wszystkim smakowało! Śmiało mogę polecić. Ceny raczej wyższe, ale wiemy za co płacimy. Obsługa kelnerska bardzo miła.

Dziękujemy, plReddyS
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu z dwójką dzieci, jedzenie naprawdę bardzo smaczne, kawa również. Zapiekane jabłka pod kruszonką z lodami - mistrzostwo świata. Tylko ceny pozostawiają sporo do życzenia.

Dziękujemy, darud3
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to nasza 3 knajpa która odwiedzamy i jedzenie z pewnością godne polecenia. Ryba zaczna, świeża i co ważne nie przeciągnięta. Zamówienie dla 4 osób podane w 20 minut. Polecam

Dziękujemy, Dawid_Jaworski

Restauracja Tawerna Złota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karwia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tawerna Złota? Podziel się wrażeniami!