“Świetne jedzenie! ”

Restauracja Tawerna Złota
Nr 2 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłem przed 22. Myślałem, że będzie problem z zamówieniem jedzenia i się miło zaskoczyłem. Zamówiliśmy pierogi ruskie, spaghetti bolognese, spaghetti aglio-olio, krewetki po skandynawsku i łosoś na szpinaku. Wszystko wszystkim smakowało! Śmiało mogę polecić. Ceny raczej wyższe, ale wiemy za co płacimy. Obsługa kelnerska bardzo miła.

Dziękujemy, plReddyS

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu z dwójką dzieci, jedzenie naprawdę bardzo smaczne, kawa również. Zapiekane jabłka pod kruszonką z lodami - mistrzostwo świata. Tylko ceny pozostawiają sporo do życzenia.

Dziękujemy, darud3
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to nasza 3 knajpa która odwiedzamy i jedzenie z pewnością godne polecenia. Ryba zaczna, świeża i co ważne nie przeciągnięta. Zamówienie dla 4 osób podane w 20 minut. Polecam

Dziękujemy, Dawid_Jaworski
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Halibut, rosół i schab w sosie kurkowym pycha. Do poprawy jedynie puree.Menu dla dzieci ok może poza maleńkimi surówkami. Duża dbałość o rozmieszczenie dań na talerzu i odpowiednią kompozycję dodatków. Wzorowa obsługa.
Ale najlepsze w tym lokalu były desery , czarny ląd i lodowa pavlova podbiły nasze podniebienia !!

Dziękujemy, qq2015
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Flądra mocno przeciętna, frytki jak frytki wszędzie takie same, surówki dobre, bardzo dobra kawa:) miła obsługa:)

Dziękujemy, AdrianB0027

Restauracja Tawerna Złota — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karwia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Tawerna Złota? Podziel się wrażeniami!