Zrecenzowano: 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Największy plus za kuchnię. W czasie tygodniowego pobytu wszystkie posiłki były bardzo smaczne. Panie z obsługi bardzo miłe. Pokoje czyste z wygodnymi łóżkami. Jedyny minus to prysznice, których się nie dało zamknąć i przy intensywniejszym strumieniu wody woda dostawała się aż do pokoju.

Dziękujemy, sq2frg
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Parafrazując znane przysłowie - otrzymanemu w prezencie grouponowi się w zęby nie patrzy, ale to jednak nie nasze klimaty. Nazwa wprowadza oczywiście w błąd bo to nie żaden dworek tylko normalna kwatera (pensjonat) nad morzem. Pokoik jak to na kwaterach przeciętny, śniadanie jest, obiad w cenie groupona też i dobrze bo w marcu nie byłoby w Karwi gdzie zjeść. Miejscowość wczesną wiosną jest chyba bardziej wyludniona niż Czarnobyl, gdzie można chociaż turystów spotkać. Tu przez dwugodzinny spacer nikogo - jak po wojnie atomowej.

Jednak cena mega atrakcyjna zważając, że było w niej i śniadanie i domowy obiad. Dla nas kuchnia trochę przyciężkawa ale myślę, że dla większości będzie ok.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, airtravelbug2019
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

To było 10 dni czystej przyjemności. Atmosfera, pokoje, jedzonko, obsługa, wystrój, tajemniczość wnętrz -nadaje pensjonatowi wyjątkowości. Jeźeli chcesz dobrze zjeść i wypocząć, to właśnie w Szlacheckim Dworku.
Bogumiła Kondrak z Kielc

Dziękujemy, Bogumiła K
Zrecenzowano: 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwsze wrażenie - średnie, pokój na parterze, zaciekająca kabina. W poniedzilek śniadanie- bardzo słabe. Kilka plasterków wędliny i sera.
Kawy z ekspresu - brak, dostępna tania kawa rozpuszczalna.
Drugi dzień - znaczna poprawa oferty śniadaniowej - pojawiły się ciepłe dania i wiekszy wybór wędlin i serów. Ponieważ wyprawiliśmy się na dłuższa wycieczkę nie wróciliśmy na obiado-kolację, obsługa zadzwoniła z propozycją uszykowania do pokoju plateru z kolacją. Po powrocie zastaliśmy bogato zapełniony półmisek, bardzo miłe zaskoczenie.
Ogólnie polecam. Obsługa na pewno na plus, przychylają się do życzeń gości.
Na zwrócenie uwagi zasługuje lokalizacja. Plaza po drugiej stronie ulicy. Bardzo ładna, szeroka.

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, strozynskamonika
Zrecenzowano: 4 października 2018

Bardzo udany wyjazd. Miła i w każdej sytuacji pomocna obsługa. Pokoje czyste, wygodne i dobrze wyposażone. Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Głodni nie chodziliśmy. Dużym plusem jest bliskość plaży i jej rozmiary. Do dyspozycji parking i w każdym pokoju sprzęt plażowy. po zgłoszeniu defektu dostaliśmy w rekompensacje 2 dni w gratisie z wyżywienie i wizytą w gabinecie bursztynowym. Polecamy. Jola i Leszek z Poznania

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, leszeklez