“Good but not special”
5'ta klepka — recenzja

5'ta klepka
Nr 4 wśród 21 Restauracje (Karwia)
Opis: 5’ta klepka to nowoczesna restauracja serwująca kuchnię Polsko-Europejską. Znajdujemy się w nadmorskim kurorcie jakim jest Karwia. Łatwo do nas dojechać z trójmiasta oraz okolic. Wszystkich smakoszy serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 15 sierpnia 2020 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: sierpień 2020

Zrecenzowano 3 września 2019

Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: lipiec 2018

5'ta klepka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karwia, Pomorskie
Karwia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w 5'ta klepka? Podziel się wrażeniami!