Karwia

“Obiad”
5'ta klepka — recenzja

5'ta klepka
Nr 4 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Opis: 5’ta klepka to nowoczesna restauracja serwująca kuchnię Polsko-Europejską. Znajdujemy się w nadmorskim kurorcie jakim jest Karwia. Łatwo do nas dojechać z trójmiasta oraz okolic. Wszystkich smakoszy serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 8 września 2019

Bardzo miła i szybka obsluga, jedzenie smaczne. Próbowaliśmy burgera, makaron w sosie kurkowym oraz zupy-pomidorowa i krem brokulowy, wszystko smaczne choc krem chłodny ale po ponownym podgrzaniu wszystko było ok:)

Dziękujemy, Iga89

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety, to jest loteria co zastaniemy. Raz jest miło, szybko i przyjemnie, innym razem dramat. Na omleta czekałam ostatnio 50 minut. Na moje zapytanie co było powodem, kelner odpowiedział :że skończyły im się składniki. No ok, to można było mnie uprzedzić. I tak omlet z łososiem nie był wart oczekiwania. Słony i suchy:/ nie jest też tanio. Na rachunek również czeka się w nieskończoność. I to było w porze serwowania śniadań, w porze obiadowej nie wyobrażam sobie tu przyjść

Dziękujemy, Koprowka76
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna obsługa i świetne jedzenie. Krótko czas oczekiwania, mogę polecić w razie dużej ilości klientów jest jeszcze piętro

1  Dziękujemy, duszens
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad w tej restauracji to był strzał w dziesiątke,profesjonalna i zyczliwa obsluga,usmiech od progu to doskonała przystawka.Na obiad wybralismy dania rybne, sandacz w sosie kaparowym z puree z batatow, do tego mloda kapusta duszona z boczkiem - rewelacja! Sama kompozycja ciekawa, a ryba swieża I przepyszna. Polecamy rownież dorsza. Lemoniada cytrynowa - autentycznie cytrynowa, kwaskowata. 12 na 10!!!

Dziękujemy, _ukaszm559
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsze miejsce w Karwii na posiłek. Wyróżniające się miejsce na tle otwartych bezobsługowych smażalni. Oryginalny wystrój, przyjemna atmosfera, ciekawe menu, dobre jedzonko.

Dziękujemy, 915przemys_awk

5'ta klepka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karwia, Pomorskie
Karwia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w 5'ta klepka? Podziel się wrażeniami!