“Loteria ”
5'ta klepka — recenzja

5'ta klepka
Nr 4 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Opis: 5’ta klepka to nowoczesna restauracja serwująca kuchnię Polsko-Europejską. Znajdujemy się w nadmorskim kurorcie jakim jest Karwia. Łatwo do nas dojechać z trójmiasta oraz okolic. Wszystkich smakoszy serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety, to jest loteria co zastaniemy. Raz jest miło, szybko i przyjemnie, innym razem dramat. Na omleta czekałam ostatnio 50 minut. Na moje zapytanie co było powodem, kelner odpowiedział :że skończyły im się składniki. No ok, to można było mnie uprzedzić. I tak omlet z łososiem nie był wart oczekiwania. Słony i suchy:/ nie jest też tanio. Na rachunek również czeka się w nieskończoność. I to było w porze serwowania śniadań, w porze obiadowej nie wyobrażam sobie tu przyjść

Dziękujemy, Koprowka76

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna obsługa i świetne jedzenie. Krótko czas oczekiwania, mogę polecić w razie dużej ilości klientów jest jeszcze piętro

1  Dziękujemy, duszens
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rodzinny obiad w tej restauracji to był strzał w dziesiątke,profesjonalna i zyczliwa obsluga,usmiech od progu to doskonała przystawka.Na obiad wybralismy dania rybne, sandacz w sosie kaparowym z puree z batatow, do tego mloda kapusta duszona z boczkiem - rewelacja! Sama kompozycja ciekawa, a ryba swieża I przepyszna. Polecamy rownież dorsza. Lemoniada cytrynowa - autentycznie cytrynowa, kwaskowata. 12 na 10!!!

Dziękujemy, _ukaszm559
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsze miejsce w Karwii na posiłek. Wyróżniające się miejsce na tle otwartych bezobsługowych smażalni. Oryginalny wystrój, przyjemna atmosfera, ciekawe menu, dobre jedzonko.

Dziękujemy, 915przemys_awk
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Pomijając 50 minutowy czas oczekiwania na jedzenie przy średnim ruchu w restauracji, jedzenie zostało podane estetycznie. Estetycznie niestety nie oznaczało smacznie ponieważ połowa z zamówień była co najmniej letnia. Do stolika nie zostały podane nam serwetki oraz wystarczająca ilość sztućców. Pasta z kurczakiem i sosem kurkowym (Mało miał wspólnego z kurkami a bardziej ze samą śmietaną). Sam serwis klienta pozostawia bardzo dużo do życzenia, kelnerów trudno by odróżnić od innych klientów przez ich nieprofesjonalny ubiór. Sam kelner podejściem nie wyrażał większego zainteresowania klientem. Wnętrze restauracji na plus jednakże właściciele powinni zainteresować się co dzieje się w ich lokalu.

1  Dziękujemy, Jacob_Przy

5'ta klepka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karwia, Pomorskie
Karwia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w 5'ta klepka? Podziel się wrażeniami!