Karwia

“Perełka Karwii”
5'ta klepka — recenzja

5'ta klepka
Nr 4 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Opis: 5’ta klepka to nowoczesna restauracja serwująca kuchnię Polsko-Europejską. Znajdujemy się w nadmorskim kurorcie jakim jest Karwia. Łatwo do nas dojechać z trójmiasta oraz okolic. Wszystkich smakoszy serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie najlepsze miejsce w Karwii na posiłek. Wyróżniające się miejsce na tle otwartych bezobsługowych smażalni. Oryginalny wystrój, przyjemna atmosfera, ciekawe menu, dobre jedzonko.

Dziękujemy, 915przemys_awk

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Pomijając 50 minutowy czas oczekiwania na jedzenie przy średnim ruchu w restauracji, jedzenie zostało podane estetycznie. Estetycznie niestety nie oznaczało smacznie ponieważ połowa z zamówień była co najmniej letnia. Do stolika nie zostały podane nam serwetki oraz wystarczająca ilość sztućców. Pasta z kurczakiem i sosem kurkowym (Mało miał wspólnego z kurkami a bardziej ze samą śmietaną). Sam serwis klienta pozostawia bardzo dużo do życzenia, kelnerów trudno by odróżnić od innych klientów przez ich nieprofesjonalny ubiór. Sam kelner podejściem nie wyrażał większego zainteresowania klientem. Wnętrze restauracji na plus jednakże właściciele powinni zainteresować się co dzieje się w ich lokalu.

1  Dziękujemy, Jacob_Przy
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy tu 2 raz podczas 6 dniowe wizyty. Zdecydowanie najlepsze miejsce na zjedzenie nie tylko ryby. Osobiście polecam dorsza i makarony. Świetna była również szarlotka. Zdecydowanie najsłabiej wypadł sandacz który był wyrazie przeciągnięty. Poza tym smacznie i w rozsądnej cenie.

Dziękujemy, Dawid_Jaworski
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Ryba bardzo smaczna - ale obsługa.... klienci wyglądający na "dzianych" obsługiwani miło i w pierwszej kolejności .... plus dudniący telewizor z przemawiającym premierem.... pomimo prośby personel nie zareagował....

Resumując - wolę zjeść gorzej ale w miłej atmosferze

Dziękujemy, Gosia B
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorna od wejścia knajpka pozytywnie nas zaskoczyła. Bardzo świeża ryba i smażona na dobrym oleju, a nie zleżałej śmierdzącej fryturze. Rybę można zamówić zarówno tradycyjnie w cenie na wagę, jak też w znanej z góry cenie jako danie obiadowe z dodatkami (opiekane ziemniaki i smaczna sałatka). Dobra lemoniada sprzedawana na litry:) polecam, sama na pewno wrócę spróbować innych dań

Dziękujemy, Paulina D

5'ta klepka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karwia, Pomorskie
Karwia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w 5'ta klepka? Podziel się wrażeniami!