“zabawa”
Żubrówka — recenzja

Żubrówka
Nr 15 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Zrecenzowano 5 września 2019

sauper zabawa mili ludzie atmosfera wakacyjna ,Karwia ciekawe miejsce na odpoczynek . Zubrowka super miejsce na posilki smaczne i przygotowane w sposob domowy np golabki w sosie pomidorowym a pieczen w sosie wlasnym palce lizac

Dziękujemy, MariaP13262

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

NIE POLECAM!!!
NIE POLECAM!
Obsługa miła i tylko tyle można dobrego powiedzieć o tym miejscu. Gołąbki zestaw dnia 12 zł i stwierdzenie cena idzie wraz z jakością się zgadza. Jakość tego dania jest beznadziejna i nie warta nawet 1zl. Podane nie zbyt apetycznie, w smaku beznadziejne. Po prostu mdłe. Pizza w 5 minut! Szybko.. Ale szkoda, że zrobiona na odczepne. Była po prostu zimna, nie przypiecxona i tak cienka, że po prostu oszczędność.Niestety zjedzenie jej skończyło bólem brzucha. Nie polecam tego miejsca, jest dużo miejsc w podobnych cenach, a z duzo lepszym jedzeniem.!!

Dziękujemy, MagdaT390
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Cudowna atmosfera, gorąco polecam, najlepsze rodzinne atrakcje od lat. Dziękujemy Pani Marysiu. Życzymy wszystkirgo najlepszego i do zobaczenia za rok

Dziękujemy, Lidka M
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miało być smacznie i tanio a było brudno i niejadalnie.
Lokal prosi się o kontrole z sanepidu. Jedzenie podane w brudnych naczyniach, najlepiej widać to na szklankach (zdjęcie), które zostały tylko opłukane wodą...płyn do mycia naczyń? Chyba zapomnieli kupić...
Dla obsługi przetarcie stołu jest chyba zbyt skomplikowane. Do blatów można się przykleić.

W swoim jedzeniu znalazłam kawałek plastiku(zdjęcie)... strach pomyśleć co by się stało, gdyby go dziecko połknęło lub się nim zakrztusiło.

TOALETA... hmmm... "projektanta" poniosła fantazja. Dość, że jedna z dwóch była zamknięta, to pomieszczenie jest wielkości metr na metr, tak że nawet bardzo szczupła osoba ma problem z niej skorzystać.

Jedyny pozytyw to szybkość podania posiłku... choć chyba nie chce wiedzieć jak był przygotowywany.

Zdecydowanie polecam OMIJAĆ ten lokal szerokim łukiem.

Dziękujemy, barb_je000
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak złego jedzenia nie pamiętamy kiedy jedliśmy Rosół nie przypominał rosołu i w dodatku był ze skawalonym makaronem. Zupa pomidorowa to jakiś żart.
Po złożeniu zamówienia przy kasie, usiedliśmy do stolika i dosłownie za minutę przynieśli sandacza. Frytki zimne, sandacz letni i obrzydliwie mocno nasiąknięty tłuszczem.
Na pizzę czekaliśmy ponad 15 minut i dostaliśmy jakiegoś gniota, absolutnie to nie ma nic wspólnego z pizza włoską.
Na pewno już tutaj nie przyjdziemy i nikomu nie polecamy.

Dziękujemy, GooseC0re

Żubrówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Żubrówka? Podziel się wrażeniami!