“gorąco polecam ”
Poezja Smaku — recenzja

Poezja Smaku
Nr 3 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal czynny od 12 do 18, bardzo miła obsługa i pyszne domowe jedzenie za rozsądne pieniądze. Koło godziny 15-17 kolejki ale warto zaczekać

Dziękujemy, duszens

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To był ostatni lokal na naszej Karwieńskiej liście lokali do odwiedzenia, żałuję że ostatni... Zdecydowanie najlepszy lokal że wszystkich które odwiedziliśmy. Dodam że w pozostalych jedzenie także było smaczne natomiast stosunek ceny do jakości zdecydowanie na korzyść Poezji Smaku. Gwarantuje, że dwudaniowego posilku w postaci zupy krem w towarzystwie świeżej dobrze wysmażonej (nie PRZESMAZONEJ) ryby dorsza lub sandacza i porcji surówek w cenie 25 zł w Karwii nie dostaniecie. A za atrakcyjna cena kryje się dodatkowo bardzo smaczny i konkretny posiłek. Gorąco polecam

Dziękujemy, Dawid_Jaworski
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje należy oceniać ze względu na stosunek jakości do ceny oraz to gdzie się je. Jeżeli oczekujesz prawdziwej Tajskiej zupy za 11 zł to jesteś infantylny. Wspomniana zupa to wariacja na temat zupy rybnej z dodatkiem mleka kokosowego. Co do jedzenia to lokal kieruje się zasadą dużo, dobrze za rozsądne pieniądze. Jedzenie jest smaczne, choć ja nie oczekuje mistrzostwa w kulinari za dwa zestawy z rybą trzy zupy i piwo na poziomie 70zł.
Byłem dwa razy i polecam spróbować.

Dziękujemy, 560micha_
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejki sugerują świetną restaurację, tymczasem jedzenie jest poprawne ale bez rewelacji. Tajska zupa rybna to po prostu pikantna zupa rybna, która Tajlandii nigdy nie widziała, brak jakichkolwiek przypraw kojarzących się z Tajlandią jak chociażby kolendra (jest za to koper). Żurek bardzo słaby (niedobra kiełbasa), rosół przeciętny. Z ryb w menu łosoś, pstrąg i dorsz czyli nic świeżego (dorsz w okresie ochronnym). Ceny niskie, ale w podobnych zjedliśmy o niebo lepiej w 5 klepce niedaleko, bez kolejek.

Dziękujemy, Paulina D
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Pomidorowa super rosół super żurek super naprawde warto się wybrać devoli cieknie masełkiem talarki bajka. Rybki tez super a poledwiczki w kurkach niebo

Dziękujemy, Adam K

Poezja Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Karwia, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Poezja Smaku? Podziel się wrażeniami!