“Tragedia”
Bar Laguna — recenzja

Bar Laguna
Nr 16 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Połowy dań z karty nie ma. Zupa pomidorowa zimna, druga (już ciepła) przyszła z muchą w środku... Porcje małe, ale smaczne. Obsługa ok. Ogólnie nie polecam.

Dziękujemy, mariuszwF6072UF

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Flądra filet, ziemniaki zapiekane, surówki - przeciętne, ryba mrożona.
Pierogi z kapustą i pieczarkami - swojskie, żonie smakowały, mi średnio.
Pulpeciki w sosie koperkowym - pomijając to, że podano dwa pulpety i kilogram ziemniaków, to naprawdę średnie danie.
Organizacja słaba, walka o stoliki.

Ludzie siedzą pod chmurką, zaczyna padać deszcz, stoliki z parasolami, ale nikt nie raczy ich rozłożyć :/ klienci z talerzami w ręce uciekają do lokalu.
Żenada...
Widok klientów ze stygnącym daniem w ręce bez stolika, brak słów ;/

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano 20 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zupka rybna bardzo smaczna, karkówka mięciutka i dobrze przyprawiona , makaron z łososiem w sosie śmietanowym też godne polecenia. Może nie jest to jakieś rewelacyjne miejsce, ale jak na wakacyjny obiad jest ok.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 143beataw
Zrecenzowano 11 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Pierogi niedoprawione i bez smaku, a placki ziemniaczane zbyt tłuste. Nie polecam :(
Ryba i zupy niezłe.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 5 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Nie rozumiem skąd poprzednie opinie, jedliśmy w barze dwa razy. Za pierwszym razem dorsza frytki zestaw surówek, ryba na pewno była świeża, soczysta. Za drugim razem jedliśmy zupę pomidorowa i rosol - ok. I zestaw pierogów - pierogi wyśmienite :) obsługa też bardzo miła no bez zastrzeżeń. polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Małgorzata U

Bar Laguna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Laguna? Podziel się wrażeniami!