“Urlop 2019”
Zlota Rybka Karwia — recenzja

Zlota Rybka Karwia
Nr 7 wśród 19 Restauracje (Karwia)

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem, jednakże smak oraz wielkość porcji przyciągnęły nas na dłużej. 3 wizyta w ciągu 4 dni świadczy sama o sobie :) jedzenie na 5!

Dziękujemy, Piter2291

Bardzo smaczne placki ziemniaczane, mimo 3 sztuk najadlam się oraz bardzo dobra, domowa zupa pomidorowa i krótki czas oczekiwania na posiłek.

Dziękujemy, Iga89
Zrecenzowano 7 września 2019

Przy dużej - szczególnie w sezonie - gastronomicznej konkurencji , parę lat korzystając z restauracji nigdy się nie zawiodłem. Oczywiście próbowałem tylko różnych ryb, ale na tej podstawie można już wydać pozytywną opinię o całości. Nawet przyjemny wystrój pomaga w konsumpcji. Warto wejść.

Dziękujemy, Jerzy J
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamawialismy tutaj pizze i rybę. Jedzenie smaczne, na minus zasługują 2 równolegle funkcjonujące punkty do zamawiania jedno do ryb drugie dla całej reszty. Poza tym smacznie i w rozsądnej cenie. 2 pizze i ryba podane w niecałe 20 minut

Dziękujemy, Dawid_Jaworski
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

szybko podane, smaczne, wydawalo sie byc swieze, pan na oczach klienta kreci pizze. obsluga mila, szybciutko sprzataja

Dziękujemy, Dorota S

Zlota Rybka Karwia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zlota Rybka Karwia? Podziel się wrażeniami!