“Blisko plaży, blisko centrum”
Zlota Rybka Karwia — recenzja

Zlota Rybka Karwia
Nr 7 wśród 19 Restauracje (Karwia)
Zrecenzowano 7 września 2019

Przy dużej - szczególnie w sezonie - gastronomicznej konkurencji , parę lat korzystając z restauracji nigdy się nie zawiodłem. Oczywiście próbowałem tylko różnych ryb, ale na tej podstawie można już wydać pozytywną opinię o całości. Nawet przyjemny wystrój pomaga w konsumpcji. Warto wejść.

Dziękujemy, Jerzy J

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamawialismy tutaj pizze i rybę. Jedzenie smaczne, na minus zasługują 2 równolegle funkcjonujące punkty do zamawiania jedno do ryb drugie dla całej reszty. Poza tym smacznie i w rozsądnej cenie. 2 pizze i ryba podane w niecałe 20 minut

Dziękujemy, Dawid_Jaworski
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

szybko podane, smaczne, wydawalo sie byc swieze, pan na oczach klienta kreci pizze. obsluga mila, szybciutko sprzataja

Dziękujemy, Dorota S
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Dorsz i sandacz pierwsza klasa. Na minus, nie wiesz ile zapłacisz przy zamówieniu. Tak czy inaczej warto. 2 osoby filet dorsz, sandacz frytki i zestaw surówek, plus napoje ok 80 zł. Jutro idziemy znów na rybę.

Dziękujemy, KaKojourney
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tym razem padło na pizzę, strzał w dziesiątkę. Podana pizza okazała się miłym zaskoczeniem i zadowoliła nas bardzo aromatycznymi pieczarkami i świeżą szynką. Całkiem nieźle jak na lokal, który nie jest typową pizzerią. W złotej rybce w godzinach szczytu przewija się sporo klientów, choć obsługa radzi sobie bardzo dobrze z porządkowaniem stolików po gościach. (Plus dla pana z obsługi który zaproponował wodę dla naszego czworonoga - tak, można było wejść z psiakiem)

Dziękujemy, tret23

Zlota Rybka Karwia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jastrzębia Góra, Pomorskie

Byłeś(-aś) w Zlota Rybka Karwia? Podziel się wrażeniami!