“dobry kebeb duże porcje”
Baalbek Brodnica — recenzja

Baalbek Brodnica
Nr 13 wśród 17 Restauracje (Brodnica)
Zrecenzowano 4 września 2019

Byłam z rodziną rok temu i teraz. Zmieniło sie na plus.Każdy cos dla siebie znajdzie. Jedzenie jeszcze lepsze, porcje ogromne, zupy malutkie ale dobre. Mały kebab nie jest mały :) Duży jest ogromny. Mają też bardzo dobrą pizze. Obsługa może nie jest sympatyczna ale za to bardzo sprawna. Ogólnie plecam. Ja napewno tam wrócę.

Dziękujemy, magdalenamW1902AD

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Zamówiłem zestaw wołowy (siekane mięso wołowe) z plackami ziemniaczanymi i surówka, sos. Wygląd b.ładny, estetyka również, mięso wołowe dobre polecam, jednak z przerażeniem stwierdziłem że z placki ziemniaczane ociekają tłuszczem, po naciśnięciu nożem wypływał tłuszcz (bardzo niezdrowe i kaloryczne) placki z półproduktu smażone na głębokim tłuszczu jak wynikało z wyjaśnień menadżera. w ramach rekompensaty otrzymałem gratis kawę, za co dziękuję. Jednak piszę po to abyście pytali i sprawdzali co wam serwują a w lokalu zaczęto robić placki samemu bo to prosta i smaczna potrawa a nie kupować mrożone półprodukty i trzeba to powiedzieć truć ludzi. Mam nadzieję że to się zmieni.

Dziękujemy, Zbigniew C
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Bardzo smaczne potrawy. Każdy z nas zamówił coś innego i wszystko nam smakowało. Szczególnie godna polecenia baranina i sosik grzybowy . Jeszcze jeden plus bardzo miła obsługa.

1  Dziękujemy, Olka P
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wiem, ze kuchnia jest otwarta, jednak smród oleju czuć juz na zewnątrz. I sadzę, ze mozna jakos temu zapobiec, gdyz w innych restauracjach tego typu problemu nie ma. Jednak gdy juz się tam wejdzie to ten nieprzyjemny zapach nie schodzi z ubrań i włosów przez cały dzień. Dobrze, że ogródek jest dość duży, bo siedząc tam jakos można sie przed tym uchronić. W zasadzie to chyba jedyny plus calej tej restauracji. Bardzo mnie dziwi, ze restauracja tego typu jest tak bardzo oblegana. Ale jesli tak to właściciel mógłby pomyśleć o tym, zeby zamawiac przy stoliku. Dobrze, ze dań nie odbiera sie samemu... jedzenie tłuste, co niektóre dania troche wybijają sie ponad resztę. Dobrze, ze ceny nie sa za wysokie. Obsluga bardzo miła, co tez troche ratuje sytuaje. Chociaż stale wiszace ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika nie świadczy dobrze.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Kocia_ciocia
Zrecenzowano 4 lipca 2018

W Baalbeku bywam regularnie od kilku lat, można się przyczepić do kilku rzeczy, ale generalnie polecam. Na plus: smaczny kebab, bardzo dobre frytki, dania są świeże i porcje spore, obsługa sprawna. Na minus: 1) obsłudze przydałoby się porządne szkolenie z obsługi klienta - niektóre osoby sprawiają wrażenie jakby pracowały w tym miejscu za karę. 2) b. wysokie ceny napojów.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, AnnaSwawa

Baalbek Brodnica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Baalbek Brodnica? Podziel się wrażeniami!