“Bardzo smacznie i duży potencjał ale nie do końca zadbane miejsce”
Restauracja Drukarnia — recenzja

Restauracja Drukarnia
Nr 3 wśród 17 Restauracje (Brodnica)
Opis: Restauracja Drukarnia to nowo powstały lokal w samym centrum miasta, który wyróżnia się klimatycznym miejscem nawiązującym do wcześniej istniejących tutaj zakładów graficznych. Stare fotografie oraz menu w formie gazety symbolizują istniejącą niegdyś Drukarnię. W drugim wydaniu naszego menu można znaleźć dania obiadowe, które na stałe goszczą w naszej karcie, smakowite danie dnia dostępne od poniedziałku do piątku, a także przysmaki, które będą na Państwa czekały w każdy weekend.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania i ogromne porcje. Lemoniada nie była przesłodzona. Nie była też lodem z o smaku lemoniady jak to bywa w niektórych restauracjach. Specjał drukarza (polędwiczki z plackami ziemniaczanymi, sosem pieczarkowym i bukietem surówek przepyszny i zdecydowanie nie jest to porcja dla kobiet ;) chyba że dwóch). Obrona pecha makaronu z łososiem i szpinakiem. Niestety lokal przy bliższym spotkaniu traci - bieżnik na naszym stole był zachlapany czymś czerwonym (już Kwiek bez bieżnika....) A woda w smętnie stojącym na stole kwiatku brudna i z pewnością dziś nie była wymieniona. Wielka szkoda bo i obsługa bardzo miła i pomocna ale ten niedociągnięcia spowodowały jedna gwiazdkę mniej. Mam nadzieję że za rok już będę mogła dać komplet ! Kibicuje restauracji mocno!

Dziękujemy, ma_gorzatap205

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i syte jedzenie.
Jedynym minusem był zbyt doprawiony naleśnik, natomiast reszta potraw pyszna. Polecam!

Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa,smaczne i ładnie podane jedzenie....Polecamy, kelnerzy bardzo kompetentni ...lokal w samym centrum

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, artur h
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tam kilka razy w czasie naszego pobytu i byliśmy zawsze zadowoleni jedzenie smaczne porcje wystarczająco duże ceno tez Ok . Nie mieliśmy uwag co do posiłków za to w lokalu brak jest klimatyzacji co przy upałach jest duża niedogodnością

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, s_awomirp919
Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowaliśmy się na szybki obiad, zachęciły nas rozłożone parasole na dworze. Miła obsługa, wnętrze raczej bez życia, ale czyste i schludne. Zamówiliśmy faszerowaną pierś i makaron razowy z kurczakiem. Słuchając opinii szpinak był lekko za słony. Makaronu nikt nie żałował, ale za to rukoli, pomidorków już tak. Najbardziej smakowała nań dodawana do dań sałatka vinegrette, naprawdę pyszna. Jedzenie generalne smaczne, ale nie powalało.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, ola_gizycka

Restauracja Drukarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brodnica, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Drukarnia? Podziel się wrażeniami!