Il Gzira

“Perfekcyjna! ”
Ali Baba — recenzja

Ali Baba
Nr 3 wśród 72 Restauracje (Il Gzira)
Kuchnie: Libańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wizyta w tej restauracji to niedamowita podróż do kuchni i kultury Libańskiej. To jeden z lepszych posiłków na Malcie. Jeśli nie wiecie co zamówić zdajcie się po prostu na kelnera. Świetne libańskie wino. Cud !

Dziękujemy, 429klaudiab

Zrecenzowano 17 kwietnia 2018

Doskonała kuchnia libańska. Obsługa bardzo profesjonalna, ceny przystępne. Polecam wołowinę i móżdzki wołowe.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Rafal Z
Zrecenzowano 13 września 2017 z urządzeń przenośnych

Będąc na kolacji w tym miejscu w kilka osób zamówiliśmy dużo przystawek i dań i wszystko było przepyszne! Obsługa na najwyższym poziome, duży wybór bardzo dobrych win. Wszystko super!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Kasia88p
Zrecenzowano 24 października 2015 z urządzeń przenośnych

Pyszne i oryginalne jedzenie, mała, przytulna restauracja. Jedzenie libańskie, perfekcyjnie doprawione, ładnie podane i co najważniejsze smaczne!! Polecamy na romantyczny wieczór!!

Termin wizyty: listopad 2014
Dziękujemy, MarzenaLatosinska
Zrecenzowano 26 czerwca 2014

Ze wzgledu na to, że nasz apartament w którym sie zatrzymalismy z narzeczonym miescił się nieopodal Ali Baby postanowilismy się tam wybrać....było warto. Nowe smaki kuchni libańskiej były na prawdę bardzo smaczne, niestety nie pamietam nazw gdyż były zbyt trudne! Nasze jedyne zastrzeżenie to jesli chodzi o stosunek porcji do ceny to zdecydowanie ceny są zawyżone...

Termin wizyty: listopad 2013
    • Atmosfera
Dziękujemy, Olaolaaa

Ali Baba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Il Gzira, Malta

St. Julian's, Malta
Valletta, Malta

Byłeś(-aś) w Ali Baba? Podziel się wrażeniami!