“Zestaw dla dwóch osób ”
Konoba Luna — recenzja

Konoba Luna
Nr 4 wśród 25 Restauracje (Zabljak)
Kuchnie: Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy ten zestaw z dziewczyną i już przystawka się najedlismy a oni wciąż donoszą jedzenie :O Super smacznie, do syta i niedrogo

Dziękujemy, Paweł M

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeci raz się naciąłem na tripadvisorze i trzeci raz w Czarnogórze. "Kurczak z grilla" to tak naprawdę niewielkie kawałki fileta smażone na patelni, w dodatku nieumiejętnie bo część była sucha a część twarda. I to bez ŻADNYCH przypraw czy marynat, zwykły goły filet. Frytki niezjadliwe. Dziewczyna zamówiła naleśnika, czekaliśmy na niego 40 minut, nie dostaliśmy wcale. Bez żadnego be, me ani kukuryku. Szkoda nerwów.

Dziękujemy, Damján K
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Polecamy wszystkim, ktorzy chca sprobowac smakow Durmitoru, sery, dojrzewajace szynki, jagniecina i pyszne piwo!

Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano 18 września 2018

Rodzinna restauracja - w kuchni rządzi żona, na sali mąż - który jest jednocześnie szefem firmy. Świetne lokalne specjały. Jedzenie jak za dawnych lat. Jak mi wyjaśniał znajomy "szef kuchni" - to musi być dobre bo tutaj jeszcze się zwirzęta przed ubojem wypasa, a nie tuczy.
Uwaga serwowane porcje są baaardzo duże. W gruncie rzeczy po już po przystawce można poczuć się najedzonym.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, igip64
Zrecenzowano 20 lipca 2018

Zatrzymaliśmy się w tej małej rodzinnej restauracji podczas objazdówki po północnej części Czarnogóry. Skromny wygląd wnętrza lokalu był całkowitym przeciwstawieństwem tego co zaserwowano nam na talerzu. Duży wybór mięsiwa zaspokoił każdego nawet najbardziej wymagającego mięsożercę, sposób przygotowania od smażonych, pieczonych nawet gotowanych. Ilości na talerzu nikt nam nie żałował. Do tego ceny jakich nie doświadczyliśmy w Kotorze, sprawiało że chciało by się częściej tu stołować!!!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, luiza c

Konoba Luna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabljak, Durmitor National Park

Byłeś(-aś) w Konoba Luna? Podziel się wrażeniami!